gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bülent Ortaçgil - Basit

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

basit, basit, basit an basit

zaman basit

yıllar geçsin bak gör çok zor

basit, basit, basit

sen basit

ben basit

ikimiz olalım bak gör çok zor

basit, basit, basit

kalmak basit

almak basit

ver desinler

bak gör çok zor

bir tek sen vardın basit olmayan

yaşanmadıkça

sorulmayan

bir tek sen varşın

doğrularda sorun var

sen ağlarken onlar gülüyorlar

basit, basit, basit,

doğmak basit

ölmek basit

yaşamaya kalk ve gör çok zor

Bülent Ortaçgil - Basit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ortaçgil

Bülent Ortaçgil

1 Mart 1950’de Ankara’da doğdu. İlkokula orada başladı ve daha sonra İstanbul’a taşındı. İstanbul Sultanahmet İlkokulu’nu bitirdi. Ortaokul ve liseyi Kadıköy Maarif Koleji’nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’ni kazandı. Müzikle tanışması lise yıllarına dayanıyor. Mazhar Alanson’dan bir sınıf altta olan Bülent Ortaçgil, Maarif Koleji’nde sınıf arkadaşlarıyla beraber gitar...
  2. Bülent Ortaçgil - Duyuyor Musun

Bülent Ortaçgil - Duyuyor Musun

sessizliğine alıştık konuşmazsın öyle her zaman yağmur dolu dolu yağar ıslanmazsın bile orada yerindemisin duruyor duyuyormusun orada yerindemisin duyuyormusun aşık olunur susarsın bilmediğindenmidir sevgiyi düşünceni gizlemek kibarlık kendini gizlemek meziyet orada yerindemisin duruyor duyuyormusun orada yerindemisin duyuyormusun dünya değişiyor görmek olası bizden...
  3. Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

bir küsün yüreği olsaydım eğer hiç konuşulmayanları hiç söylenmeyenleri köşe bucak gizli gizli saklananları bir küsün yüreği olsaydım eğer ve sana gösterseydim bir küsün yüreği olsaydım eğer pencerende dolaşır küçük sırlarına bakar yanına gelip sakalar yapar bir küsün sevgisi olsaydım eğer ve sana dokunsaydım bir küsün kanatları olsaydım eğer kocaman gemiler kayık gibi kalır...
  4. Bülent Ortaçgil - Beyazın Şarkısı

Bülent Ortaçgil - Beyazın Şarkısı

beyazlara hep gri dedik darılmasın diye siyahlar rüzgarın adını esinti koyduk kı korkmasınlar bir zamanlar çiçektiler sulanmadılar soldular yumuşaktılar taş oldular kı kırılmasınlar prensesler ve prensler hiç bir zaman gelmediler birini beklemek en kolay iş kı incilmesinler bedenimiz bize yabancı yasaklarımız var susulan aşkımız basite indirgenmesin kı utanmazsınlar...
  5. Bülent Ortaçgil - Aşk Var

Bülent Ortaçgil - Aşk Var

herkes en doğruyu bilir herkes uzman herkes rekortmen öyle eminiz ki yolumuzdan ister haydut ister centilmen... bir tek aşk var! herkes bir inancın beşinde herkes militan herkes fedai öyle değiştirdik ki dünyayı uyanık akıllı dürüst enayı bir tek aşk var! aşk var mi? var... aşk var kaf dağının ardına kaçsa bile aşk var yatak çarşaflarına sıkışsa bile aşk var yalnız bir titresim...

Sayfayı Paylaş