gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bülent Ortaçgil - Olmalı Mi Olmamalı Mi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

olmalı mı olmamalı mı yoksa hiç değişmemeli mı

ama ben değişmezsem,

ben olamam kı

görmeli mı görmemeli mı

yoksa hiç bakınmamalı mı

ama ben bakınmazsam,

hiç göremem kı

sevmeli mı sevmemeli mı

yoksa hiç beğenmemeli mı

ama ben beğenmezsem,

hiç konuşmam kı

bilmeli mı bilmemeli mı

yoksa hiç öğrenmemeli mı

ama ben öğrenmezsem,

hiç olamam ki

Bülent Ortaçgil - Olmalı Mi Olmamalı Mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ortaçgil

Bülent Ortaçgil

1 Mart 1950’de Ankara’da doğdu. İlkokula orada başladı ve daha sonra İstanbul’a taşındı. İstanbul Sultanahmet İlkokulu’nu bitirdi. Ortaokul ve liseyi Kadıköy Maarif Koleji’nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’ni kazandı. Müzikle tanışması lise yıllarına dayanıyor. Mazhar Alanson’dan bir sınıf altta olan Bülent Ortaçgil, Maarif Koleji’nde sınıf arkadaşlarıyla beraber gitar...
  2. Bülent Ortaçgil - İntegral

Bülent Ortaçgil - İntegral

guzel gunler mi gecti yoksa biz mi cirkinlestik adini koymadigimiz her gun yeni sey var yesilmisik bir zamanlar kuruduk, koyu kahverengi tozu dumana katiyor yasam integralini al abi limit sifira gider istedigini yap bana sessizlik sonsuzda nasil olsa babamin maasi 60da bin lira benimkisi 83de tam otuz bin lira bugun artik milyoneriz ama ekmek aslanin agzinda turk lirasi dolar...
  3. Bülent Ortaçgil - Bir Başka

Bülent Ortaçgil - Bir Başka

gittim, gittim hep gittim yollarda eridim bittim ama sen beni anlamamıştım kaçtım kaçtım öyle kaçtım kı bütün dağları aştim ama sen bana yaklaşmamıştın. bilen konuşur, bilmeyen de konuşur bilen konuşur ama bir başka... kostüm kostüm çok kostüm ben senin yanından geçtim sen beni hiç fark etmemiştin hoştun hoştun çok hoştun ama bir doluydun bir boştun ben buna hiç alışmamıştım...
  4. Bülent Ortaçgil - Benimle Oynar Misin

Bülent Ortaçgil - Benimle Oynar Misin

su olsam, ateş olsam göklerdeki güneş olsam konuşmasam taş olsam yine de oynar misin benimle susulsam küsur olsam ağızdaki küfür olsam doğuştan esir olsam yine de oynar misin benimle sayılmasam kaç olsam toprakdaki güç olsam aptal gibi suç olsam yine de oynar misin benimle benimle oynar misin benimle oynar mısın
  5. Bülent Ersoy Tekrar Evlenecek mi?

Bülent Ersoy Tekrar Evlenecek mi?

bülent ersoy bülent ersoy haberleri Sevgili melekler, Türk müziğinin divası Bülent Ersoy, 61.yaş gününü yakın dostu Talat Tütüncü ve ekibi ile birlikte kutladı. Tekrar evlenecek misiniz sorularıyla karşılaşan Bülent Ersoy bakın neler söylemiş :D:D Bülent Ersoy’a, Popstar 2013 yarışması için kıyafetlerini özel olarak hazırlattığı mağazada sürpriz doğum günü partisi düzenlendi. Özel...

Sayfayı Paylaş