gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bulmaca çözmek

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bulmaca çözmek istiyorum Rüyada bulmaca çöz-mek bazen iyiye, bazen de kötüye yorumlanir. Rüyada bir kisinin bulmaca çözdügünü görmesi onun yapacagi bir isi yapip yapmayacagina tereddüt ettigine, bir baskasinin çözmekte oldugu bulmacaya yardim etmesi, baska birisinden fikir danistigina; bir kisinin rüyasinda bir baskasina bulmaca sormasi ve onun cevap vermedigini görmesi, yapacagi isin hayirli sonuç vermeyecegine delalet eder.

Bulmaca çözmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çözmek

Çözmek

Rüyada belli bir düğümü çözmek, kişinin başkalarından emir alamayacak kadar iyi bir konuma geleceği, sorunlarını bırakıp, bağımsız duruma geleceğine işaret eder.
  2. Bulmaca

Bulmaca

Hayatınızda bazı huzursuzluklar karışıklıklar, huzursuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak. Hayatınızda bazı huzursuzluklar karışıklıklar, huzursuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak. Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar, mutsuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak.Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar, mutsuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak.Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar, mutsuzluklar ve...
  3. Düğüm çözmek

Düğüm çözmek

Rüyada dügüm çözmek, rizka ve güçlügünden korktugu bir seyin kolaylasmasina isarettir. Bazen de bu rüya, sihri iptal etmeye isarettir.
  4. Bilmece çözmek

Bilmece çözmek

Rüyada bulmaca çöz-mek bazen iyiye, bazen de kötüye yorumlanir. Rüyada bir kisinin bulmaca çözdügünü görmesi onun yapacagi bir isi yapip yapmayacagina tereddüt ettigine, bir baskasinin çözmekte oldugu bulmacaya yardim etmesi, baska birisinden fikir danistigina; bir kisinin rüyasinda bir baskasina bulmaca sormasi ve onun cevap vermedigini görmesi, yapacagi isin hayirli sonuç vermeyecegine...
  5. Ülke Bulmaca oyunu

Ülke Bulmaca oyunu

ülke bulmaca türkçe benim oyunlar ulke oyunu türkçe ülke bulmaca oyunu http://www.oyuncinim.com/veri/116210576732acdd63824ab8db0ae0defe84c864dc.swf

Sayfayı Paylaş