gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bulmaca

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Hayatınızda bazı huzursuzluklar karışıklıklar, huzursuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak. Hayatınızda bazı huzursuzluklar karışıklıklar, huzursuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak. Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar, mutsuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak.Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar, mutsuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak.Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar, mutsuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak.

Bulmaca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulmaca çözmek

Bulmaca çözmek

bulmaca çözmek istiyorum Rüyada bulmaca çöz-mek bazen iyiye, bazen de kötüye yorumlanir. Rüyada bir kisinin bulmaca çözdügünü görmesi onun yapacagi bir isi yapip yapmayacagina tereddüt ettigine, bir baskasinin çözmekte oldugu bulmacaya yardim etmesi, baska birisinden fikir danistigina; bir kisinin rüyasinda bir baskasina bulmaca sormasi ve onun cevap vermedigini görmesi, yapacagi isin hayirli...
  2. Rafet El Roman - Bulmaca

Rafet El Roman - Bulmaca

japonla Papaz ellerinde makas Arapla Macar ceplerinde dolar Nedir bu durum, nasıl bir oyun Hayat bir yarış, hayat bir kumar Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney ha Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney Bile bile bu kadar mı bildin vah Bula bula bu kadar mı buldun Yazı tura ata ata deniyelim mi Yoksa kara kara düşünelim mi Bulmaca bulmaca bulmaca bulmaca Japon sabırlı Papaz sinirli Macar çok...
  3. Ülke Bulmaca oyunu

Ülke Bulmaca oyunu

ülke bulmaca türkçe benim oyunlar ulke oyunu türkçe ülke bulmaca oyunu http://www.oyuncinim.com/veri/116210576732acdd63824ab8db0ae0defe84c864dc.swf
  4. Üstteki üyeye meslek bulmaca

Üstteki üyeye meslek bulmaca

mesleklerle ilgili bulmaca mesleklerle ilgili bulmacalar meslekler ile bulmacalar meleklerle bulmaca melekler ile Üstünüzdeki melege bir meslek bulun arkadaslar. Evet alttaki sence benden en iyi ne olurdu :D
  5. üsttekine yeni nick bulmaca

üsttekine yeni nick bulmaca

Güzel, doğru dürüst bi nick olsun üsttekinin kalbini kırmadan hadi buyurun.... ilk bana bir nick bulun bakem:)

Sayfayı Paylaş