gebe
  1. zeynepkosan

zeynepkosan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bulmakta zorlandığınız kozmetik markaları nelerdir?

Konu, 'Fan Club' kısmında zeynepkosan tarafından paylaşıldı.

Kızlar biliyosunuz ki internetten alışveriş uzun zamandır hayatımızın içinde bende internetten alışveriş yapanlardanım:) malesef kullanmayı sevdiğim bi çok ürün türkiyede olmuyor yada yaşadığım şehirde bulunmuyor
    eskiden alışveriş yaptığım ve çok memnun olduğum bir site vardı onunda gönderimi türkiyeye kapandı :(
    tabiki ürünlerin bir çoğunu boynerden tekin acardan bi çok yerden temin edebiliyoruz ama bu seferde fiyatlar uçmaya başlıyor.
    Sizlerinde sevdiğiniz markaları bulamadığınız markaları paylaşmanızı istiyorum ki belki birbirimize tavsiyelerimiz olabilir.
    Bu arada ben sadece pahalı ürünlerden bahsetmiyorum mesela ben stilanın sevimli ürünlerinide çok severim ama türkiyede bulamıyorum :(

Bulmakta zorlandığınız kozmetik markaları nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin Kozmetik Markanız Hangisi

Sizin Kozmetik Markanız Hangisi

kozmetik en iyi kozmetik markası hangisi Sevgili meleklerim biz bayanların olmazsa olmazıdır kozmetik... En azından illa ki bir kalem veya bir dudak balmı kullanırız... Eee malum piyasada o kadar çok ürün ve marka yelpazesi varki... Merak ettim kızlar... Meleklerimiz hangi markayı daha çok kullanıyor??
  2. Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

ünlülerin makyajı ünlülerin kozmetik ürünleri ünlülerin makyaj stilleri önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere ünlülerin güzellik sırları hakkında bilgiler aktarmıştık ve güzellik tüyoları bilgilerinin yanı sıra bir de ünlülerin saç bakım sırları hakkında önerilerde bulunmuştuk. Şimdi ise ünlülerin kullandığı kozmetik markaları hakkında bilgiler...
  3. Kozmetik Alerjisi Nedir ?

Kozmetik Alerjisi Nedir ?

kozmetik alerjisi kozmetik alerjisi nedir Kozmetikler kolay kolay alerji yapmaz melekler :) Ama normalde zararsız olduğu halde sizin cildinizin hassasiyet gösterdiği bir madde (renklendirici koku verici koruyucu katkı maddeleri) içeriyor olabilirler. Bu yüzden de cildiniz buna tepki verebilir. Dermatolojik olarak test edilmiş de olsa hiçbir kozmetik malzeme bu riski tamamen önleyemez....
  4. En iyi kozmetik markaları..

En iyi kozmetik markaları..

en iyi kozmetik markaları Sevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri...
  5. Hazal Kaya Hangi Kozmetik Markalarını Kullanıyor?

Hazal Kaya Hangi Kozmetik Markalarını Kullanıyor?

hazal kaya makyaj malzemeleri, hazal kaya makyajı, hazal kaya parfümü Sevgili melekler, genç kızların ve genç erkeklerin hayranlıkla takip ettiği isimlerden biri olan genç oyuncu Hazal Kaya, kullandığı kozmerik ürünlerini ve güzellik sırlarını paylaştı. İşte merak edenler için Kaya'nın makyaj çantasındaki ürünler ve markaları ile uyguladığı bakımlar nelermiş... Uykusuzluk ve yorgunluk...

Sayfayı Paylaş