gebe
  1. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63

Buluştular, öpüşerek ayrıldılar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Cennet-ul Meva tarafından paylaşıldı.

Nurgül Yeşilçay ve eski eşi Cem Özer dün çocukları Osman Nejat eşliğinde Bebek'te buluştu Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer’le aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay altı yıllık eski eşi Cem Özer ve çocuğu Osman Nejat’la Bebek’te bir araya geldi.
    İkilinin iki saat oturdukları kafeden ayrılmadan önce birbirlerine sarılıp, öpüşmesi dost kaldıklarını gösterdi. Cem Özer gazetecilere, “Güzel bir gün geçirdik. Oğlumuz için devamlı buluşuyoruz” dedi.

Buluştular, öpüşerek ayrıldılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrıldım!

ayrıldım!

Ağlıyorum çünkü, mahbub-u kibriyâdan ayrıldım, Yanıyorum çünkü o nur-i evliyadan ayrıldım. Nasıl yer ile bir olmasın ki bu nâçiz bedenim? Mazhâr-ı tecelli, vâris-i enbiyadan ayrıldım. Uçsuz bucaksız bir çölde garip ve kimsesiz kaldım, Marifet incileri saçan bir deryadan ayrıldım. Ayrılığı, yıkıp hep harap etti vücut şehrimi, Yıkıldım, viraneye döndüm, Süreyyâdan ayrıldım. Dünyalarım...
  2. İlginç Buluşlar..

İlginç Buluşlar..

güzel buluşlar Bu sürahi ile iki bardağı aynı anda doldurabilir ve zamandan kazanabilrsiniz, servis yapan biriyseniz bunu işinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz... Yan yana fotoğraf çekilmek için üçüncü bir şahsın sizi çekmesine gerek yok, ister arkadaşınızla isterseniz de kendinizi tek başınıza çekebilirsiniz. 2 kişilik ve 4 kişilik oyunlardan bol bir şey yok ancak sıra 3 kişilik...
  3. Ayrıldık!!!

Ayrıldık!!!

Ayrıldık! İçime bakıyorum, kalbimin derinliklerine, yerle yeksan olmuş. Depremden sonra nasıl görünürse bir şehir, yüreğim aynı öyle görünüyor. Uzun sürecek toparlanması, belli! Ayrıldık! Sonunda huzura erdik mi? Ayrılmak için verdiğimiz gizli savaşı kazandığımıza neden sevinmiyoruz ki? İki ucundan tutup çekiştirmedik mi şu gariban aşkın? Oysa, bütün isteği kocaman gönüllerimizde...
  4. DNA Buluşu

DNA Buluşu

dna dna, nedir, yapıs, modeli, molekülü, hakkında bilgi için yazımıza buyrun. Içinde bulundugumuz yüzyilin en önemli biyolojik bulusu beklendigi üzere bir bilim adami ekibi tarafindan tertemiz bir labaratuarda degil, Cambridge Üniversitesi'ndeki mütevazi odasinda atak genç, Amerikali arastirmaci 26 yasindaki James Dewey Watson tarafindan gerçeklestirildi. Watson ve 37 yasindaki...
  5. arşimet'in buluşu

arşimet'in buluşu

Arşimet'in buluşu hakkında çok kısa bilgi verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş