gebe
  1. bufferance

bufferance Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bulutların Üstünde Uyanırsam..........

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında bufferance tarafından paylaşıldı.

rüyada bulutların üstünde uçmak rüyada bulutların üstüne çıkmak üstünde olmak Bir gün beyazlar içinde kalkmak istiyorum. Mesela istediğimde uçmak,görünmezolmak ve herkese iyilik yapabilecek güçlerim olsun istiyorum. Ama kötülük yapamamalıyım. Öyle istiyorum ki dünya malını dert etmeden ama yine de refah içide yaşayabilmeyi... Belki birgün....:nazar:

2. _RAFLASYA_

_RAFLASYA_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bulutların Üstünde Uyanırsam..........
    yaa ne güsel olurdu...istediğimiz zaman istediğimiz yerde olsaydık ama ama:(

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bulutların Üstünde Uyanırsam..........

bende isterdim aynı senin gibi şimdi bi martı olup uzaklara gitmek ne güzel olurduu hayali bile güzell

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  5. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım ben seni selena olmak istiyon sen :))))

Bulutların Üstünde Uyanırsam.......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizinki Neden Uyanır?

Sizinki Neden Uyanır?

Amerika'da bir arastirma enstitusu erkeklerin gece yarisi yataktan hangi nedenlerle kalktiklarini arastirmis. Sonuclar: %1'i sigara icmek icin... %2'i telefona... %8'i tuvalete... %6'si buzdolabina. .. %83'u evlerine gitmek icin...
  2. NASA üstündeki bulut!

NASA üstündeki bulut!

Bu nasıl bir bulut diyebilirsiniz. Sigara dumanı gibi... NASA üzerindeki bu bulut günün konusu oldu. Sitesine bu fotoğrafı koyan NASA, bir açıklama da getirdi. Esrarengiz bir durum yok... Bu görüntü, NASA'nın "Space Shuttle Atlantis" mekiğini uzaya uçurduktan az sonra çekildi. Fotoğrafta görünen bulut değil, mekiğin bıraktığı duman izi... Uzaya gönderilen Atlantis mekiği...
  3. Bulut

Bulut

Çeşitlerine göre tabir edilir: İnsana görünce ürperti veren katran rengi, siyah bulut ilahi gazaba, şiddet ve fitneye, Yağmur bulutu bolluk ve berekete, Kümülüs türü beyaz bulutlar iyi amele, Eve giren ve onun her tarafına yayılan bulut, ilim ve hikmetinn, mal ve servetin ev halkının tamamına ve gelecek nesillere geçerek devam etmesine, Eve bir bulut parçasının girmesi oraya ziyarete gelecek...
  4. Bulutlar...

Bulutlar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş