gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

BulutlarLa Göz Oyunu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

bulutlardaki gözler bulutlardaki göz Biraz İlginç oLmuş ama Gerçekten Harika kareLer yakaLamışLar..

2. Jaaxa

Jaaxa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok ilginç bulut olduğunu bilmesem inanıcam

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    süper yapmışlar yaa tşkler paylaşımın için

BulutlarLa Göz Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulut

Bulut

Çeşitlerine göre tabir edilir: İnsana görünce ürperti veren katran rengi, siyah bulut ilahi gazaba, şiddet ve fitneye, Yağmur bulutu bolluk ve berekete, Kümülüs türü beyaz bulutlar iyi amele, Eve giren ve onun her tarafına yayılan bulut, ilim ve hikmetinn, mal ve servetin ev halkının tamamına ve gelecek nesillere geçerek devam etmesine, Eve bir bulut parçasının girmesi oraya ziyarete gelecek...
  2. Sezen Aksu - Gözlerindeki Bulut

Sezen Aksu - Gözlerindeki Bulut

Gözlerinde bir bulut var bugün Sanki bir şeyi benden gizler gibi Sanki bir başka sevgiye kapılmış gitmiş gönlün Sanki yeni bir aşkı özler gibi Olmaz olamaz, düş olmalı bu Uyanmak isterim Sevdiğime ben inanmak isterim Olmaz olamaz, düş olmalı bu Uyanmak isterim Sevdiğime ben inanmak isterim Gözlerinde bir hüzün var bugün Sanki çektiğin acı çok büyük gibi Gözlerin bakarken bana kalbin çok...
  3. Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

bir yağmur damlasında döndü gözlerim yavaşça cam ıslanırken doldu gözlerim her yer buğulandı gökyüzü karardı yine hüzünlere yenik düştüm bir yağmur damlasına daldı gözlerim kuru toprak ıslanırken seçti gözlerim ve sen duruyordun sanki geliyordun o an seni dilerken oyun etti gözlerim açımdan sustu yağmur gözyaşlarımda aldı da hüzünler yandı gözlerim dursan da ne farkeder gönlüm sel...
  4. Ebru Gündeş - İki Gözüm İki Bulut

Ebru Gündeş - İki Gözüm İki Bulut

Akşamı getiren sesler susunca Gönül rıhtımına bir gemi yanaşır Döker hüzünleri gider sessizce Gözlerimde geçen yüzün ıslanır Saatler yorulur sabaha doğru Geceler yorulur hasretin yorulmaz Bırakmaz peşimi nereye gitsem Çoğalır düşüncem aklıma sığmaz İki gözüm iki bulut Yalnızlığa yürüyorum Yenik düştüm hasretine Çöllerinde çürüyorum
  5. Bulutlarda bir çift göz

Bulutlarda bir çift göz

Fotomontaj mı gerçek mi bilinmiyor... Sabah ezanı okunurken bulutlar arasında bir göz beliriyor. Bu görüntü şaşırttı! Sabah ezanı okunuyor Erzurum'da bir köyde... Ezan okunurken, kamera bulutlara doğru dönüyor ve inanılmaz bir görüntüyü kaydediyor... Bulutların arasında bir göz beliriyor... Ve o gözler sanki tepeden insanlara bakıyor. Kamera çekim yaparken köy halkı da bulutlar...

Sayfayı Paylaş