gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi butun bu yasananlardan sonra,

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

butun bu yasananlardan sonra, butun bu yasananlardan sonra,

insanin cektigi acilardan sonra,

ya da kucuk mutluluklardan sonra,

birinci paylasim savasindan sonra,

ikinci paylasim savasindan sonra,

nazizm, fasizm, kapitalizm, izm, izm, izm,

vietnam, kambocya,

afganistan ve lubnandan sonra...

yirmibirinci yuzyila dogru,

yirmibirinci yuzyila dogru,

kutsal bir dava ugruna hala

olmeler, oldurmeler.

degisiyordu avrupa,

degisiyordu sovyetler.

sinirlari yokeden teknoloji,

kuculen dunya,

dunyalilarin birlikte soyledigi sarkilar.

teror ve siddet,

irk ayrimi, trafik kazasi,

kuraklik ve aclik,

bir yudum su ve ekmekten sonra...

dunyadan topu topu yetmis senede

gelip gecerken

insanoglu...

ozgurluk, daha daha,

ozgurluk, daha daha,

ozgurluk, daha daha,

Bulutsuzluk Özlemi butun bu yasananlardan sonra, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi bu sevda

Bulutsuzluk Özlemi bu sevda

bu sevda bu güzellik sen hep böyle olacak misin ben hep böyle kalacak miyim yoksa birden aniden düşecek miyiz bir fotoğraf siyah beyaz bir istanbul hatırası birleşerek çoğalarak gökte bir ay bir de yıldız yıldızımız parıldayıp coşacak miyiz oyalandık belki biz bu alemde sanki hepsi bir rüya bir eğlence doyumsuz muyduk kı biz hep sorular sorduk bulutsuzluk...
  2. Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

duvarlar yıkıldı kapı aralandı ışık üzerimize geldi bizi aydınlattı balıklar azalırken sabahtan akşama dek çalışıp yörülürken nerden geldiğini bilip nolacağını bilmezken sular azalırken oysa bizim oralarda savaşa hayır diyenler var ne güzel ama onları yargılayanlar var bana farketmez müslüman hıristiyan budist bana farketmez türk japon kurt ozon delinirken oysa bizim...
  3. Bulutsuzluk Özlemi gazetelerde bu sabah

Bulutsuzluk Özlemi gazetelerde bu sabah

gazetelerde bu sabah bir fotoğraf var cezaevinde bayram görüşmesi analar babalar çocuklar sarmaş dolaş gülerken ağlayan bir yüz bir sevgili ya da bir eş elinde bir tutam çiçek tutan küçük kız bir seyirci büyüdü artık sarmaş dolaş ne olacak bütün bunlar bütün bunlar ne olacak
  4. Bulutsuzluk Özlemi bu yorgunluktan bıktım,

Bulutsuzluk Özlemi bu yorgunluktan bıktım,

bu yorgunluktan bıktım, bıktım baştıran uykudan. saat gecenin uçuydu, yapamadıklarım düşündürücüydü. keşmekeşten bıktım. kimin eli kimin cebinde? paradan parasızlıktan, zamana karşı koşmaktan... bıktım bıktım bıktım, omuzumdaki yükten, nasihatten sükunetten. hani nerede umut? bırak, açılsam sonsuza, dokunsam bir kere, devam etsem kesmeden, rahat rahat. bırak, bırak, bırak
  5. Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim

Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim

hep engellendim debelendim mahallede tektim ailede tektim umut ettim çok çok hayal kurdum yükseklerde üçtüm bir çok ise girdim bir çok isten çıktım saçımı kesmedim hiç gravatım olmadı hem okudum çok hem de yazdım yapa yalnızdım bir boyalı kuştum bir boyalı kuştum ben bir boyalı kuştum bir boyalı kuştum ben umut ettim çok çok hayal kurdum yükseklerde üçtüm seni buldum ya...

Sayfayı Paylaş