gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi gün başlıyor,

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

gün başlıyor, yine karışık gibi.

kalplerde umut,

yine dünkü gibi.

bir fazlası

kaygının artması gibi.

gün başlıyor,

akıyor gözyaşları.

gazetelerde manşetler,

hep kötü haber.

bir fazlası

kaygının artması gibi.

gün başlıyor,

gökyüzü kurşun gibi.

koşuyoruz, eritebilmeye.

bir fazlası

sayımızın artması gibi.

herşeye rağmen

herşeye rağmen,

alabilirsem bir nefes,

göreceksin sen de

yaşamanın gücüne yenilinçe,

coşacaksın.

gün başlıyor,

kişinin bilmeyişiyle,

tek başına birşeye

yetmeyişiyle.

bir fazlası kendini aşması gibi.

Bulutsuzluk Özlemi gün başlıyor, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi rastlamıştım sana

Bulutsuzluk Özlemi rastlamıştım sana

rastlamıştım sana metro çıkışında gülüverdin bana kalabalık arasında ben inerken aşağı sen çıkıyordun oysa ah... kalabalıklar seni benden saklar zaman akıp giderken çizgiler çizer bazen teğet geçen bazen kesişen hayat seni uğraşıp alıştıramaz kendine ah.. kalabalıklar seni benden saklar...
  2. Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

küçüktüm ufacıktım, top oynar açıkırdım. bir gün bir küzüm oldu, kınalı bir kuzuydu o. aradan geçen zaman onu kınalı bir koç yaptı. yaz tatili bitmiş, okul vakti gelmişti. birgün bayram dediler, dualar ettiler, kan akti, cinayeti gördüm. düzen çalışır, tıkır tıkır, beyinler üşenir, sessizlik sürer giderâ�¦ kuzuların sessizliği
  3. Bulutsuzluk Özlemi günlerden birgün karakışın sonuna doğru

Bulutsuzluk Özlemi günlerden birgün karakışın sonuna doğru

günlerden birgün karakışın sonuna doğru güneşliydi öğün kendimi azad etmiştim rüzgar beni bir sahile götürdü bir yer bulup oturmuştum bir tutku tutturmuştum kafam çok karışık aynı dertten muzdariptim vakit harcamamalıydım para bulmam lazımdı böyle bir durumda asıl orada nasıl olduğuma şaşıyordum ben bir yer bulup oturmuştum bir türkü tutturmuştum güneş bana gülümsüyordu içimi...
  4. Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

duvarlar yıkıldı kapı aralandı ışık üzerimize geldi bizi aydınlattı balıklar azalırken sabahtan akşama dek çalışıp yörülürken nerden geldiğini bilip nolacağını bilmezken sular azalırken oysa bizim oralarda savaşa hayır diyenler var ne güzel ama onları yargılayanlar var bana farketmez müslüman hıristiyan budist bana farketmez türk japon kurt ozon delinirken oysa bizim...
  5. Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim

Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim

hep engellendim debelendim mahallede tektim ailede tektim umut ettim çok çok hayal kurdum yükseklerde üçtüm bir çok ise girdim bir çok isten çıktım saçımı kesmedim hiç gravatım olmadı hem okudum çok hem de yazdım yapa yalnızdım bir boyalı kuştum bir boyalı kuştum ben bir boyalı kuştum bir boyalı kuştum ben umut ettim çok çok hayal kurdum yükseklerde üçtüm seni buldum ya...

Sayfayı Paylaş