gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

hep engellendim debelendim

mahallede tektim

ailede tektim

umut ettim çok

çok hayal kurdum

yükseklerde üçtüm

bir çok ise girdim

bir çok isten çıktım

saçımı kesmedim hiç

gravatım olmadı

hem okudum çok

hem de yazdım

yapa yalnızdım

bir boyalı kuştum

bir boyalı kuştum ben

bir boyalı kuştum

bir boyalı kuştum ben

umut ettim çok

çok hayal kurdum

yükseklerde üçtüm

seni buldum

ya da sen beni buldun

ah seviştik

debelendik

gece oldu çok

çok gündüz oldu

dönüp baktım

iste hayat

bir boyalı kuştum

bir boyalı küstünüz

bir boyalı kuştum

bir boyalı kuştuk biz

umut ettik çok

çok hayal kurduk

yükseklerde uçtuk

Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi bu sevda

Bulutsuzluk Özlemi bu sevda

bu sevda bu güzellik sen hep böyle olacak misin ben hep böyle kalacak miyim yoksa birden aniden düşecek miyiz bir fotoğraf siyah beyaz bir istanbul hatırası birleşerek çoğalarak gökte bir ay bir de yıldız yıldızımız parıldayıp coşacak miyiz oyalandık belki biz bu alemde sanki hepsi bir rüya bir eğlence doyumsuz muyduk kı biz hep sorular sorduk bulutsuzluk...
  2. Bulutsuzluk Özlemi rastlamıştım sana

Bulutsuzluk Özlemi rastlamıştım sana

rastlamıştım sana metro çıkışında gülüverdin bana kalabalık arasında ben inerken aşağı sen çıkıyordun oysa ah... kalabalıklar seni benden saklar zaman akıp giderken çizgiler çizer bazen teğet geçen bazen kesişen hayat seni uğraşıp alıştıramaz kendine ah.. kalabalıklar seni benden saklar...
  3. Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

küçüktüm ufacıktım, top oynar açıkırdım. bir gün bir küzüm oldu, kınalı bir kuzuydu o. aradan geçen zaman onu kınalı bir koç yaptı. yaz tatili bitmiş, okul vakti gelmişti. birgün bayram dediler, dualar ettiler, kan akti, cinayeti gördüm. düzen çalışır, tıkır tıkır, beyinler üşenir, sessizlik sürer giderâ�¦ kuzuların sessizliği
  4. Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

duvarlar yıkıldı kapı aralandı ışık üzerimize geldi bizi aydınlattı balıklar azalırken sabahtan akşama dek çalışıp yörülürken nerden geldiğini bilip nolacağını bilmezken sular azalırken oysa bizim oralarda savaşa hayır diyenler var ne güzel ama onları yargılayanlar var bana farketmez müslüman hıristiyan budist bana farketmez türk japon kurt ozon delinirken oysa bizim...
  5. Bulutsuzluk Özlemi aşk

Bulutsuzluk Özlemi aşk

aşk aşk olmadan... aşk aşk olmadan... yaşanmazdı aşk olmadan. şimdi artık aşk zamanımızdır. öyle uzağımda durma, gel gel gel. tene nennı tene nennı tentene nennı govında jaya govında jaya goppala jaya govında jaya

Sayfayı Paylaş