gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi yürüyordum

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

yürüyordum yürüyordum ay ışığında

adım seslerim

boş sokaklarda

yankılanırken gece ayazında

sen yokken anlamsız

gideceğim yer

sadece gölgem

beni takip eder

ankara sokaklarında

yürüyordum

yürüyordum ay ışığında

beynimde düşünceler

belki bir ezgi

yarım kalır

şarkı bitmez bazen

unutamadım

zaten unutamam kı

çünkü hayat

hafife alınmaz kı

ankara sokaklarında

Bulutsuzluk Özlemi yürüyordum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi neden olmasın

Bulutsuzluk Özlemi neden olmasın

neden olmasın güzel günlerimiz neden olmasın güzel günlerimiz neden olmasın
  2. Bulutsuzluk Özlemi hirosima

Bulutsuzluk Özlemi hirosima

hirosima hirosima hirosima hirosimada nagazaki nagazaki nagazaki nagazakide yil 1945. tam 250,000 tam 250,000 kisi, topyekun topyekun imha... kongrenin karari kongrenin karari. enola gay ucak adi enola gay ucak adi. paul tibbets pilottu paul tibbets pilottu. sisman adamdi biri digeri kucuk cocuktu. bombalarin adi buydu bombalarin adi buydu. tam 250,000 tam 250,000 kisi,...
  3. Bulutsuzluk Özlemi yetmiyordu düşleri,

Bulutsuzluk Özlemi yetmiyordu düşleri,

yetmiyordu düşleri, yetmiyordu sıcağı kaldırımların. beyaz yatak... soğuk çarşaf... saç kokusu fısıltı... dokunuş... ter tükürük yalınayak falan... yürüyerek falan... mirnav kedi... anahtar kilit... ah bi yer olsa... işsiz ada... palmiye, kumsal... yiyecek, içecek... ah of yetmiyordu düşleri, yetmiyordu sıcağı kaldırımların. ah of hemen olsun! hemen olsun! hemen...
  4. Bulutsuzluk Özlemi hayatın gidişatı

Bulutsuzluk Özlemi hayatın gidişatı

hayatın gidişatı hem açıklı hem komik hayatın gidişatı senin dışında oluşursa ve sen bunu hiç bilmiyor gibi değilsen hala devam devam hala hala devam gidişataâ�¦ hayatın gidişatı tek başına olabilmeyi bilebilmekse hayatın gidişatı insan ormanında yalnızlıksa ve sen bunlara karşın üretebilirsen ürettiğin ürünlerle varolabilirsen hala devam devam hala hala devam gidişataâ�¦...
  5. Bulutsuzluk Özlemi gün başlıyor,

Bulutsuzluk Özlemi gün başlıyor,

gün başlıyor, yine karışık gibi. kalplerde umut, yine dünkü gibi. bir fazlası kaygının artması gibi. gün başlıyor, akıyor gözyaşları. gazetelerde manşetler, hep kötü haber. bir fazlası kaygının artması gibi. gün başlıyor, gökyüzü kurşun gibi. koşuyoruz, eritebilmeye. bir fazlası sayımızın artması gibi. herşeye rağmen herşeye rağmen, alabilirsem bir nefes, göreceksin sen de...

Sayfayı Paylaş