gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi yüzük, rozet, altın dış

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

yüzük, rozet, altın dış ve bond çanta,

çoğunuz bıyıklıydınız.

biriniz hepinize,

hepiniz birinize

benzerdiniz.

seçilmek için

para harcar,

hizmet aşkıyla yanardınız.

-meli, -mali,

-ceksin, -caksın,

çart curt, zart zürt

atardınız.

düşünmeyi hiç sevmezdiniz,

maalesef,

değişip gelişeni göremezdiniz,

fakat,

bizim için iyi olanını

siz bilirdiniz.

Bulutsuzluk Özlemi yüzük, rozet, altın dış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi beni buldu

Bulutsuzluk Özlemi beni buldu

beni buldu güzel buldu mabedini bana açtı mey sundu gitar çaldı göze alınca herşeyi hız yaptım yaşarken hem canlı hem heyecanlı seninle olmak isterken elim mahkum sana varmak isterim elim mahkum sana varmak isterim elim mahkum yollar uzun elim mahkum vu vu vuvuvu vu vu vuvuvu sorular anlamsız çoğu zaman insan algılayabildiği kadarını yaşar ve algılar çoğaltır güzelliği...
  2. Bulutsuzluk Özlemi biraz ışık

Bulutsuzluk Özlemi biraz ışık

biraz ışık biraz ışık biraz ışık biraz ışık biraz ışık biraz ışık haydi yan yana yana yana yanaşsana haydi yan yana yana yana yanaşsana. haydi. ışığınla kov, ışığınla kov, ışığınla kov, karanlığı. biraz akıl biraz akıl biraz akıl biraz akıl biraz akıl biraz akıl haydi yan yana yana yana yanaşsana haydi yan yana yana yana yanaşsana. haydi. haydi. aklınla kov, aklınla...
  3. Bulutsuzluk Özlemi dedi dolu

Bulutsuzluk Özlemi dedi dolu

dedi dolu dolu dolu dolu dolu yaşamak gerek. dedim evet, evet evet. dedi yaşamayı çok severim, elimde değil. dedim güzel, güzel, devam et. dedi her şey, ama herşey su anda, yarın yok ki. dedim evet, evet evet. dedi benim için para pil amaç ideal falan filan, hepsi hepsi fasa fiso. dedi herşeyin de bir bedeli vardır, olsun, yaşarım. dedim sus sus söyleme. dedi güneş gelse...
  4. Bulutsuzluk Özlemi üretmeliyim

Bulutsuzluk Özlemi üretmeliyim

üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim. beynim zonklüyor beynim zonklüyor. olayların akışı olayların akışı, beni takmıyor. beynim zonklüyor. çek cak cak ding dang dong tık tak tak. saatin sesi nasıl kızmam. beynim zonklüyor. niye adı korsan mırıktı halil amca oldu? niye yükselemedi güneş solda güneye giderken? niye kanat takip uçamadı...
  5. Bulutsuzluk Özlemi aşk

Bulutsuzluk Özlemi aşk

aşk aşk olmadan... aşk aşk olmadan... yaşanmazdı aşk olmadan. şimdi artık aşk zamanımızdır. öyle uzağımda durma, gel gel gel. tene nennı tene nennı tentene nennı govında jaya govında jaya goppala jaya govında jaya

Sayfayı Paylaş