gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Buluzlarınıza uygulayabileceğiniz birkaç pul işleme modeli

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

pul işleme pul işleme modelleri nasıl yapılır desenleri kazak modelleri
    Evet arkadaşlar sizler için bluzlarınıza işleyebileceğiniz pullu işleme modelleri.Sade bir giysinizi şenlendirebilirsiniz..Size bir fikirde sunayım arkadaşlar.Eğer çok sevdiğiniz bir giysiniz kazara yırtılmışsa yada biz bayanların sık sık uğradığı çamaşır suyu kazasına uğramışsa giysilerinize pul işlemi uygulayabilir,giysinizi daha şık bir hale getirip kullanabilirsiniz.

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    uyku tutmadı yaa:Dçok güzel bende yaparım değişik desenler uydurup bunlardanda yapabilirim tşkler:):)

Buluzlarınıza uygulayabileceğiniz birkaç pul işleme modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkaç şal modeli

Birkaç şal modeli

örgü şal modelleri şal modeli birkaç modeli Hanımların en çok örgü gözdesi, genelde şal ve bolero modelleri.Kullanımı rahat ve kışın vazgeçilmez ısıtıcısı olduğundan,hemde şık ve hoş göründüğünden olsa gerek.Şal meraklılarına birkaç şal modeli daha... İlk resimdeki şal modelinin hem renk,hemde şıklık bakımından bence süper olduğunu söyleyebilirim. Eğer elinizden geliyorsa,...
  2. Etamin işleme saat modeli

Etamin işleme saat modeli

etamin saat Hazır saatler ileri alınmışken sizlere etamin işinden yapılmış gayet duvarda şık bir görüntü teşkil eden etamin saat panosu modelini paylaşmak istiyorum
  3. Birkaç nişan yüzüğü modeli

Birkaç nişan yüzüğü modeli

Nişan,sözden sonra gelen evliliğe 2. adım.Önemli ve heyecanın dahada arttığı bir dönem.Artık bundan sonrası atılan adım en önemli adımlardan biri.Eğer bu hayata doğru adım atmaya karar verdiyseniz,nişanın önemli ve gerekli aksesuarlardan biri olan nişan yüzük modelleri sizler için...
  4. Birkaç süsleme işlemi

Birkaç süsleme işlemi

şapka süslemeleri süpürge süslemeleri Melişler çok cici şeyler bunlar tek tek bakalım :) Sizlere çok değişik ve dekoratif bir ev aksesuarı göstermek istiyorum. Evet, bu gördüğünüz süslü püslü şey bir saksı kılıfı… Hacı dedelerin takkelerinden yapılıyor, böyle büyük olması için de takkenin kenarlarından örülüyor, gereken ebatlara gelince de volan veriliyor. Örülmesi bittikten sonra bir...

Sayfayı Paylaş