gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

buna bayılacaksınız.......

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

merhaba meleklerim sizde benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız (inanıyorsanız demiyorum) buyrun size çeşit çeşit fal ben denedim çok harika süpperrr eminim sizde beğeneceksiniz yorumlarınızı merakla bekleyeceğim :)

Burdan

Son düzenleme: 27 Şubat 2009
  2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: buna bayılacaksınız.......
    cok guzelmis canim emegine saglik cok merakliyimdir fala ,duygusal ciktim cok dogru bu bana zarar veriyor ama ben boyleyim
    Karakterinin en belirgin özelliği duygusallık. Hayatına duygularınla yön veriyorsun. Önemli kararlar alırken bile mantığınla değil duygularınla hareket ediyorsun. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Ancak sezgilerin güçlü olduğu için çoğunlukla doğru kararlar alıyorsun. Hayatın temelinin "sevgi" olduğuna inanıyorsun. Felsefen sevmek ve sevilmek. Kimseden nefret etmemek başlıca kuralın. Sevgini olabildiğince çok insana vermek istiyorsun. İnsanlar da seni seviyor. Duygusallığın iş yaşamını da etkiliyor. Sevmediğin ve insanlığa yararlı olamadığın işlerde çalışmak istemiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise sonsuz aşk ve sadakat

3. aglama_sevdigim

aglama_sevdigim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin saol melegim:)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Karakterinin en belirgin özelliği plancılık. Düzenli ve titiz bir insansın. Hayatın her alanında planlı hareket etmekten yanasın. Hedeflerini belirledikten sonra planlarını hazırlıyor ve ağır adımlarla ilerliyorsun. Belirsizlikten hoşlanmıyorsun. İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamında da program yapıp, o programa sadık kalmak istiyorsun. Bu huyun bazen sıkıcı olabiliyor. Süprizlerden hoşlanmıyorsun. İleriyi görebilmek istiyorsun. Hayatında karışıklığa yer yok. Karşı cinsle olan ilişkilerinde de planlı hareket ediyorsun. İlk olarak, nasıl birisini istediğine karar veriyorsun. Öyle birini bulduğunda ise, onu elde etmenin yollarını keşfedip taktikler üretiyorsun. Çoğunlukla da amacına ulaşıyorsun. evet bu benimm burcumda böyle zaten basaklar plancı olur tesekkürler tatlımm

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok gzel paylaşım canım teşekkürler

6. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok teşekkurler canım polyanacılık bi yapım varmış dogruda emegine saglık bitanem

7. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    emeğin için teşekürler canım.:)

8. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

çok teşekküğrler fırtınam canım emeğine yüreğine sağlık...

9. gulll

gulll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

İsim grubu 5 olanlar:LİDER
    Karakterinin en belirgin özelliği liderlik. İnsanları kontrol etmekten ve olayların gidişatını belirlemekten hoşlanıyorsun. Ancak bencil değilsin. Sadece olayları organize etmek istiyorsun. Bu konuda oldukça başarılısın. İyi bir yönetici olabilirsin. Nerede, nasıl davranılacağını biliyorsun. Çevrendekiler de sana güveniyor. İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamında da lider olmak istiyorsun. Ailen ya da arkadaş grubunla birlikteyken tüm organizasyonlara ve yapılacaklara sen karar veriyorsun. Kimse sana karşı çıkmıyor. Çevrendekiler fikirlerinden memnun. Karşı cinste aradığın özellikler ise hoşgörü ve şefkat.

burcumun özelliklerinede benziyor :D paylaşım için teşekkürler :D

10. ab121

ab121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel bi paylşımm olmuşş teşekkürler...

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Karakterinin en belirgin özelliği plancılık. Düzenli ve titiz bir insansın. Hayatın her alanında planlı hareket etmekten yanasın. Hedeflerini belirledikten sonra planlarını hazırlıyor ve ağır adımlarla ilerliyorsun. Belirsizlikten hoşlanmıyorsun. İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamında da program yapıp, o programa sadık kalmak istiyorsun. Bu huyun bazen sıkıcı olabiliyor. Süprizlerden hoşlanmıyorsun. İleriyi görebilmek istiyorsun. Hayatında karışıklığa yer yok. Karşı cinsle olan ilişkilerinde de planlı hareket ediyorsun. İlk olarak, nasıl birisini istediğine karar veriyorsun. Öyle birini bulduğunda ise, onu elde etmenin yollarını keşfedip taktikler üretiyorsun. Çoğunlukla da amacına ulaşıyorsun.

çok doğru yahh..plan yapmadan yola çıkmam...emeğine sağlık tatlım..

12. SUDEMİR

SUDEMİR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

inanıyorum demek istemiyorum ama falı seviyorum linkteki sitede sürekli takip ettiğim bi site :)

teşekkürler fırtına :)

13. esnacr

esnacr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler...

14. nar

nar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emegine sağlık canım benim:)

15. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İsim grubu 7 olanlar:İNATÇI
    Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık. Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız. Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun. Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun. Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor. İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın. Senin için en değerli kişi annen. Onun davranışlarını örnek alıyorsun. Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor. İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun. Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor. Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.

kes,inlikle doğru teşekkürler canım:):)

buna bayılacaksınız....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayılacaksınız ;)

bayılacaksınız ;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bayılacaksınız bunlara

bayılacaksınız bunlara

* mangaldaki köftelerin cız etmez şu kalbim kadar... umutsuz aşığıııııınım beeeeen! * dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım.. * az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz * o kız beni aşar, çünkü o bir kaşar, delikanlı adam, manitasız yaşar! * hayat üç buçukla dört arasındadır. ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın... * dünyada öyle adil bir düzen...
  3. bunlara bayılacaksınız

bunlara bayılacaksınız

Bu sıradışı eşyalar insanoğlunun hayal dünyasının ne kadar sınırsız olduğunu gösterirken, ihtiyaçlara farklı bir şekilde cevap veriyor.
  4. Bayılacaksınız (:

Bayılacaksınız (:

Bu ayakkabılara bayılacaksınız (:

Sayfayı Paylaş