gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

buna dayanamayacaksınız

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: buna dayanamayacaksınız

[​IMG]süperrr ler yaaaaaa:haha::haha::haha:

buna dayanamayacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "p"baharatlar

"p"baharatlar

Pembebiber : Özellikle soslarda, et ve balık yemeklerinde kullanılır. Pimpinel : Bir anason türüdür. Genellikle çorba, sebze ve balık yemeklerinde kullanılır. Pul Kırmızı Biber : Acı taze biberlerin kurutulup pul haline getirilmesi ile yapılır.
  2. Sevgi Bumudur???

Sevgi Bumudur???

Evet size bugün bir hikâye anlatacağım,yok yere yıkılan bir sevginin hikayesi bu çok sevilen bir erkek düşünün öyle çok seviliyor ki en sonunda bu sevgi onu bunaltıyor sanırım ve kadının hiç beklemediği bir son geliyor başına. AYRILIK... Evet çok acı çekiyor kadın içi parçalanıyor,canı çok yanıyor hemde şimdiye kadar yanmadığı kadar çok... Çünkü sevdiği ona sana olan sevgim kalbimden çıktı...
  3. P harfi..

P harfi..

P PAKİMENENJİT:Beynin en dış zarının (dura mater) iltihabıdır. PANDEMİ:Salgın bir hastalığın kıta düzeyinde çok geniş bir alana yayılmasına verilen isimdir. PALİLALİ:Psikolojik bir bozukluk olup, aynı cümle veya kelimenin bir çok defa tekrarlanmasıdır. PALYATİF:Hafifletici. PALPASYON:Elle dokunularak yapılan muayene. PALPİTASYON:Kalp çarpıntısı. PALSY:Felç, inme. PAN:Bütün. PANARTERİT:Bütün...
  4. buna bayılacaksınız.......

buna bayılacaksınız.......

merhaba meleklerim sizde benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız (inanıyorsanız demiyorum) buyrun size çeşit çeşit fal ben denedim çok harika süpperrr eminim sizde beğeneceksiniz yorumlarınızı merakla bekleyeceğim :) Burdan

Sayfayı Paylaş