gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Buna gülünmez mı?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

Buna gülünmez mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "p"baharatlar

"p"baharatlar

Pembebiber : Özellikle soslarda, et ve balık yemeklerinde kullanılır. Pimpinel : Bir anason türüdür. Genellikle çorba, sebze ve balık yemeklerinde kullanılır. Pul Kırmızı Biber : Acı taze biberlerin kurutulup pul haline getirilmesi ile yapılır.
  2. P harfi..

P harfi..

P PAKİMENENJİT:Beynin en dış zarının (dura mater) iltihabıdır. PANDEMİ:Salgın bir hastalığın kıta düzeyinde çok geniş bir alana yayılmasına verilen isimdir. PALİLALİ:Psikolojik bir bozukluk olup, aynı cümle veya kelimenin bir çok defa tekrarlanmasıdır. PALYATİF:Hafifletici. PALPASYON:Elle dokunularak yapılan muayene. PALPİTASYON:Kalp çarpıntısı. PALSY:Felç, inme. PAN:Bütün. PANARTERİT:Bütün...
  3. buna bayılacaksınız.......

buna bayılacaksınız.......

merhaba meleklerim sizde benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız (inanıyorsanız demiyorum) buyrun size çeşit çeşit fal ben denedim çok harika süpperrr eminim sizde beğeneceksiniz yorumlarınızı merakla bekleyeceğim :) Burdan
  4. "Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Mesela bir şeyi devamlı düşünuyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz bir süre sonra o başınıza geliyor. Bunu yaşayanınız var mı öğrenmek istiyorum. Ben eski sevgilimle yaşarken devamlı ayrılacaz korkusu yaşardım ayrılık şarkıları dinlerdim ve bir muddet sonra ayrıldım. Universitede okurken "trafik kazası geçirdim biri ne hısseder gözu kapalı nasıl gezer" diye düşünmüştüm...
  5. Hamilelikte karın ağrısı normal mi siz bunu yaşadınız mı ?

Hamilelikte karın ağrısı normal mi siz bunu yaşadınız mı ?

Hamilelikte karın ağrısı nedenleri nelerdir ? Doktor Alper Mumcu'nun sitesinde yazdığı hamilelikte karın ağrısı nedenleri ve bu durumda olan meleklerin nasıl davranacağını anlatan yararlı bir makaleyi sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Tüm gebelikle ilgili konularımızı GEBELİK bölümünden de ayrıca takip edebilirsiniz melekler. Karın ağrısı hamilelik süresince hemen her dönemde...

Sayfayı Paylaş