gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Bunaldımm çok :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

MELEKLER MERHABA... Uzun zamandır gırmıyordum fakat cok bunladım eskıden esim hep oyunda dıye sıkayet ederdım artık esım oyunu bıraktı hem evde oturuyor calısmıyordu sımdı 1 haftadır zaytınlık le falan ugrasıyor bnm otrdugum yerden 1 saat uzak bır yerde tarla falan dıyıp tayfa falan dıyıp gıdıyor 4 5 gun falan kalıyor ama daha zaytın toplamadıkları için para tbıkı yokk daha cok ailemden alıyoruz para eşimmm bırden çalısma canlısı oldu... kavga ederek gonderıyorum onu... sımdı evde yanlız kalamadıgım ıcınde annmde kalıyorum buda halıyle bnı dahada sınır edıyorr ...offff kafam cok karısık yazamadım bıleeeee anlatamadım derdımı bılıyormusunz hayat hiiç yuzume gulmedı sankı hep çarptı çarptı gıttı anlam veremıyorummmm neye cok özensemmmmm yada ıstesem kesınlıkle olmuyor bn cokmu gunahkarım ama tovbede edıyorum duada edıyorum bılmıyorumm artıkkk yasamaktan zevk almıyorum rabbımden 1 evlat dıledım oda olmuyor bana hyrlı bır evlat bıle cok acaba ben ne yaptım bılmıyorum bu zmana kadar yalan soylemıs bır ınsaanda deyılım ALLAHın bıldıgını kuldan neden saklayayım kı ama hayatım boyunca hep yanlıs anlasıldım amma ailem tarafından olsun ama eşimmm tarafından olsun bır an bıle bnm sozum dınlenmıyorrrr ve ben HAYATIMA SON VERMEYE KARAR ALDIMMM VE HAYATTAN HİÇ BIR UMUDUMMM KALMADIIIII.....

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    burçin saçmalama canım intihar felan hayat okadar basit değil ne çaresiz durumda insalar yaşıyor her dertte her sıkıntıda herkes intihar etseydi dünyada insan kalmazdı bende bebebk için uğraşıyorum ve burda bir çok arkadaşımızda öyle hatta kiminin imkansız bile herkes ne dertler yaşıyor kolay pes etme

burçinduman ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili burçin, sen intiharı düşünecek kadar inançsız ve aciz bir insan mısın ?

4. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Burçin canım konuşalım biraz hayattan.bu kadar vazgecme zor şeyler yaşamış olabilirsin ama kimse hergün bayram yapmıyor herkes bu devirde cok dertli hem konuşup biriyle dertlessen kafanı biraz toplarsin bak biz burda hepimiz sana yardimci olmayi cok isteriz

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Burçin bunlar içinmi intahar edeceksin?Ki hiç bir şey Allahın verdiği cana kıymayı gerektirmez derdin bumu?Açmısın,açıktamısın,?Eşin ilgilenmiyorsa kardeşim konuşmaya çalış belki onunda sorunları vardır..Biz bayanlar derdimizi birbirimize anlatabiliriz peki ya erkekler? Eşinle konuşmaya çalış canım.Çocuğun olmuyormuş..Benim de 17 yıldır olmuyor bunun içinmi intahar ediceksin? Aklından kötü düşünceleri sil.Bu hayatta hiç kimse dört dörtlük değildir.Daha dünyaya niçin geldiğinin anlamını bilmiyorsun..Bilseydin yaşadıklarının senin için bir sınav olduğunu anlardın.Her kezin derdi kendine ağır gelir sana tavsiyem,hastaneye onkoloji servisine git ordaki kanser hastalarını ziyaret et..Kimin derdi büyük gör..Namaz kıl dua et duanın açmayacağı kapı yoktur.Dediğim gibi aklından kötü düşünceleri de sil kardeşim!!

burçinduman, Asena_Sule ve TİTAN bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çok doğru demişsin beyza allah isterse veriri istemezse isayan etmemeliyiz dua ederek sorunları aşabilirz.yatağa bağlı insanlar var yaşamak için prgan bekleyen insanalr var herşeye rağmen hayata tutunmaya çalışanlar var bunlaı düşünmek lazım

BEYZA21 ve burçinduman bunu beğendi.
  7. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze cok tessekkur ederım ALLAHın verdıqı cna kıyamam ama sankı yapa yanlızım annem butungun oyunla oynuo annmde oldugum zaman bnle ılgılenmıo derdın varmı dıe sormuo bılmıorum bılırmısınız kçkken okulda bırı hırsızlık yapınca soyutlanır dıslanır o yapayanlız kalır işte sankı bnde hırsızlık yapmısımda bnı dıslıyorlar zaten evlı barklı kadınım arkds cevremde yok otrdugum apartmanda yaslı kadınlar var blmıyorum ama gercekten aşırı sıkılıyorum bunalıyorum ama hiçbırseyden beklentım yok bu saaten snra sadece nefes alacagım hepsi bu...:

8. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    bırde sıze bırsey soracagım? benım yabancı dılım var japonca bılıyorum boyle turlardanda bnı çagırıyorlar fakat esım kıskandıgı için gondermıyor benı ona benı anlayabılecegı çalısmak ıstedıgımı nasıl izzah etcem yıne benle kavga etmeyecek şekılde

9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşım başka bir yazında okulu bırakıp çalışırken 17 yaşında evlendiğini yazmışsın. Ne ara öğrendin Japonca gibi zor bir dili :S

10. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    burçin bende uzak evlenip gurbete geldim ailemden uzaktağım arkadaşlaımdan sevdiğim bir çok şeyden benimde burdam ki,msem yok bende yalızım bi arkadaşım bile yok ama ama yapacak bişey yok herşeyin zmanla düzeleceğini düşün bence

11. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

ben lıseye gıderken 1. yılımda okuyamadım bırakmıstım okulu 5.6 ay gıbı çalıstım ama daha sonra hep çalıstım japoncayı yınee çoook asırı olmasada derdımı anlatacak bırsey satacak sekılde kendımı anlatacak sekılde dıyolok kuruyorum :)))

12. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    ben uzagada evlenmedım ama işte cnm kaderrr yakındada olsan uzaktada olsan dertlesemeyecegın saglam bır arkadasında olmadımı zor bnm derdım bıle olsaa kndı annme bıle dert yanamıyorum

13. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    canım yapayannız degilsın her kadının ,her ınsanın kendımızı yannız hıssetıgımız zamnlar oluyor,ama cana kıymak cok ayrı bırsey sadece hamıle kalamayan ssen degılsın tanıdıgım duydugum gordugum o kadar cok cıft varkı bebek sahıbı olamayan can o kadar basıt bır sey degıl kolayda cıkmıyor ınan sana bu dusunceyı veren sadece evlat sahıbı olamamamnsa cok yanlıs dusunuyorsun esını aılenı ayrı bır yere koy can senın canın kımse ıcın vermye degmez rabbim san emanet etmıs hıyanet etmek dogru olurmu sence yasın kucuk daha yanlıs anlama senı kucuk gormuyorum bende daha 20 yasındaım , bende dusundum hayayttan kopup gıtmeyı cogu zamn ama deymez ınan rabbım verdıyse bu canı onu alması dogrudur hakkımız yok o canı sokup atmaya yasayacagın bırcok sey olacak rabbımın ızytle bunlar ıyıde olacak kotude bazen cok sevınecek mutlu olacaksın bazende cok uzulup aglayacaksın ama o hayat yıne senın olacak sence sevındıgınde mutlu oldugunda hayatı sevıpte uzulup agladıgında hayttan kopmayı ıstewme dusuncesı ıyı bırseymı hayatın guzellıkerıde var kotusude her an baskayız bır mutluluk var bırde huzun ama onemlı olan bunları her halımızle tasıya bılmemız ınsallh bır evlat sahıbı olursun hayrlısıyla guzel bır yuvan olur mutluluk ıcınde allah yardımcın olsun unutma seytan sureklı kulagımıızın ardında fısıldayıp duruyor ona yenılmememn dılegıyle

14. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ohhh ne güzel işte kız takıl kafana göre kalmışsın yanlız daha ne istiyorsun.

Bunaldımm çok :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok tatlı kedicikler çok

çok tatlı kedicikler çok

çok tatlı kedicikler tatlı kedicikler kedicik en tatli
  2. çok sirinler hemde çok

çok sirinler hemde çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok yeniyim çok....

çok yeniyim çok....

çok yeni üyeyim bende, az önce üyelik işlemlerimi tamamladım keyifli forumlar olacağını umuyorum arkadaşlar...:melek:
  4. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş