gebe
  1. pamukaslı

pamukaslı Forum Okuru

Bunlar da benim çalışmalarım yorumlarınızı bekliyorum

Konu, 'Photoshop' kısmında pamukaslı tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Bunlar da benim çalışmalarım yorumlarınızı bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorumlarınızı bekliyorum...

yorumlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar çok merak ediyorum internette bu konuyla alakalı bazı yazılara rastladım daha doğrusu farklı kişi görüşlerineee. ve soruyu bide sizee sormak istedim, bakalım benim canım meleklerim bu konuda ne düşünüyo... eşiniz, kayınvalideniz ve siz arabanızla bir yere gideceksiniz.. kayınvalideniz öne oturdu ve bunu her seferinde yapıyor. bu sizin için bir sorunmuu... tepkiniz ne olurr?
  2. Bunlarda Benden***

Bunlarda Benden***

*Risksiz yaşamda başarı aramak, bulanık suda balık avlamaya benzer. *Başkalarının bilgisiyle bilgin olabilsek bile, ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz. (Michel de Montaigne) *Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. * Haksızlığa sapıp bütün insanların seninle beraber olmasını sağlamaktansa, adaletle hareket edip tek başına kalmak daha iyidir....
  3. bunlar da benden

bunlar da benden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bunlar da benden(:

bunlar da benden(:

AvatarLar - - - - - - - - TakimLar * * * *

Sayfayı Paylaş