bunlar gerçekten yamyam hemde dünyadaki son kalan kabile!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Kayıt: 25 Temmuz 2007

afrika yerli kabileleri yerli kabileler afrika yamyamları kabile kadınları kabile kadınları [​IMG]
    Papua Yeni Gine'nin güneydoğusunda yaşayan 3.000 kişilik kabile, 1970'lere kadar, kendilerinden başka hiç insan görmemişti...

1970'lerde Johannes Veldhuizen ve Henk Venema adlı iki Hollandalı Hristiyan'ın başını çektiği bir misyoner grubu ilk kez Korowai kabilesi ile iletişime geçti...

Avcılık yetenekleri mükemmel olan kabilenin, bir anda bütün dünyada adının duyulmasının sebebi bu değildi...
    Yöneticileri "en güçlü erkek üye" olan kabile...

Dünyanın bilnen son yamyam kabilesi...

bunlar gerçekten yamyam hemde dünyadaki son kalan kabile! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İşte dünyanın gerçek rengi!

İşte dünyanın gerçek rengi! Dünyanın gerçek rengini NASA fotoğrafladı. Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA), Dünya'nın ''gerçek renkler''e sahip en detaylı fotoğrafını yayınladı. Bilim adamları ve grafikerler, uydudan gelen fotoğrafları kullanarak yaptıkları aylar süren çalışmada; karalar, okyanuslar, buz tabakaları ve bulutlara dair kareleri birleştirdi ve yeryüzünün her...
  2. bunları yapmak için dünyanın son günü olması şart mı ?

Bir üniversitede, profesör derse şöyle başlamış: - Düşünün ki bugün dünyanın son günü. Yarın bu saatt...e her şey bitecek. Kurtuluş şansınız yok. Bugün ne yapardınız? Öğrenciler tek tek yazmaya başlamışlar.. ......- İbadet eder, Tanrı’dan günahlarımı affetmesini dilerdim. - Tüm sevdiklerimle vedalaşırdım.... - Ailemle vakit geçirirdim.- Anneme veya babama giderdim. - Arkadaşlarımla yarım saat...
  3. keşke bunlar gerçek olsa

Hayatımızın içine öyle bi girmiş ki şu bilgisayarlar her zaman elimizin altında.Başında öyle sık vakit geçiriyoruz ki, kimi zaman gerçek hayyattan kopup sanal alemin derinliklerine dalıyoruz.Çoğu zaman işlerimizi bilgisayar sayesinde hallediyoruz.Peki ya birde bilgisayarda yapacaklarımızın arasında bunlarda olsaydı...?:D Yapıştır deli kadir:hhh::hhh:
  4. kabile

hz.muhammedin kabilesi

Sayfayı Paylaş