bunlar gerçekten yamyam hemde dünyadaki son kalan kabile!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

afrika yerli kabileleri yerli kabileler afrika yamyamları kabile kadınları kabile kadınları [​IMG]
    Papua Yeni Gine'nin güneydoğusunda yaşayan 3.000 kişilik kabile, 1970'lere kadar, kendilerinden başka hiç insan görmemişti...

1970'lerde Johannes Veldhuizen ve Henk Venema adlı iki Hollandalı Hristiyan'ın başını çektiği bir misyoner grubu ilk kez Korowai kabilesi ile iletişime geçti...

Avcılık yetenekleri mükemmel olan kabilenin, bir anda bütün dünyada adının duyulmasının sebebi bu değildi...

[​IMG] Yöneticileri "en güçlü erkek üye" olan kabile...

Dünyanın bilnen son yamyam kabilesi...

bunlar gerçekten yamyam hemde dünyadaki son kalan kabile! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dünyadaki en son sarışın

Dünyadaki en son sarışın, 2200 yılında doğacak ve sarışınların nesli tamamen tükenecek. Çünkü sarışın doğmak için hem annenin hem babanın sarışın olması gerekiyor ve siyah saç taşıyan gen daha baskın İngiltere’de yapılan bir araştırma, son doğal sarışının 2200’de Finlandiya’da doğacağını ortaya çıkardı. Dünyada 1 milyarı Afrika, 4 milyarı Asya’da olmak üzere 6.5 milyar kişi yaşıyor. 2050’de...
  2. DÜnyadakİ İlk KuŞ

En eski kuş fosillerıne 1981 yılında...Federal Almanya'nın Bavyera eyaletindeki bir kireç ocağında rastlandı.1877 yılında ıkıncı bır fosil bulundu.Ve aradan cok uzun zaman geçtikten sonra,üçünçü fosil 1955'de gün ışıgına çıkarıldı.İlgi çekici nokta.bu 3 kalıntının bırbırlerıne sadece 15 kilometre uzaklıkta ele geçirilmesiydi... Bilginler,üç fosilin de aynı türe ait olduğunu...
  3. Afrika kabile reisleri

afrika kabileleri afrika yerli kabileleri afrikalı kabileler kabile isimleri zulu kabilesi video ABUBAKAR SIDIQ Sultan of Sokoto Nigeria HAPI IV King of Bana Cameroun HALIDOU SALI Lamido of Bibemi Cameroun BOUBA ABDOULAYE Sultan of Rey-Bouba Cameroun SALOMON IGBINOGHODUA Oba Erediauwa of Bénin Nigeria EL HADJ MAMADOU KABIR USMAN Emir of Katsina Nigeria...
  4. Dünyadaki İlk cep telefonu

[IMG]Dünya’ da ilk piyasaya sürülen cep telefonu bakınca, ne kadar geliştiğimizin farkına varabiliyoruz. Resimdeki telefon Motorola DynaTAC 8000X . Ölçüleri 13 x 1.75 x 3.5″. Bu tuğla büyükülüğündeki telefona 1983 yılında sahip olmak isteseydiniz 3.995 $’ ı gözden çıkarmanız gerekecekti, şimdi ise bu telefona çok komik bir rakama ulaşmak mümkün. Türkiyede ise ilk cep telefonu görüşmesi 23...
  5. Papua Yeni Gine'de 2 kabile erkek çocukladı katlediyor

yeni gineli kabile Papua Yeni Gine’nin iki kabilesi 10 yıldır savaşmamak için akıl almaz bir yola başvuruyor Yıllardır erkeklerinin savaşta kaybeden Gineli iki kabilenin kadınları, 10 yıldır doğan tüm erkek çocuklarını öldürdü PAPUA Yeni Gine’nin dağlık bölgelerinde yaşayan iki kabilenin 10 yıldır bu yana savaşmamak için akıl almaz bir yola başvurduğu ortaya çıktı. Goroka Dağı’nda yaşayan...
  6. dostinex kullandıktan sonra hamile kalan veya kullanırken hamile kalan var mı.......

dostinex ve hamilelik dostinex kullanımı nedir kullananlar kullanırken hamile kalınırmı dostinexs kullandıktan sonra hamile kalan var mı????????????
  7. Geçmişten arta kalan tek şey bana senden yadigar kalan yaralar

Geçmişten arta kalan tek şey bana senden yadigar kalan yaralar Geçmişten arta KaLan tek şey bana senden yaDiGaR yaRaLaR. HatırLaDıkça kanayıp duran yaRaLaR.. Gün GeçtiKçe dahada çok acı veren yaRaLaR. Tam unuttum DeRKen acıyLa kıvranıp hatıRLaRım Geçmişi. AcıSı Dinmeyecek ve SiLinmeyeCeK yaRaLaR…. Ne yapSam ne etSem siLinmiyoRDu. BeLKi Senin GeLmen ve Benim oLmanLa son buLaCaKtı bu acım....
  8. kabile

hz.muhammedin kabilesi
  9. ilgiç kabile ve yöntemleri:D

[ATTACH]Papua Yeni Gine’nin iki kabilesi 10 yıldır savaşmamak için akıl almaz bir yola başvuruyor. Papua Yeni Gine’nin dağlık bölgelerinde yaşayan iki kabilenin 10 yıldır bu yana savaşmamak için akıl almaz bir yola başvurduğu ortaya çıktı. Goroka Dağı’nda yaşayan Agibu ve Amosa köylerindeki kabilelerin kadınları, savaş yaşanmaması için 10 yıldır doğan erkek çocuklarının hepsini öldürdü....
  10. Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Bu konu; atilla taş yamyam stayla şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Bay Ham Çökelek yepyeni şarkısıyla sizlerle :D:D Atilla Taş yine yapmış yapacağını ve şu sıralar dünyayı kasıp kavuran Koreli şarkıcı Park Jae-Sang 'in Gangnam Style şarkısına Türkçe sözler yazarak şarkı yapmış. Şarkıyı merak ediyorsanız portalımızda bulunan burada ki konudan videosunu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. afrikalı kabile kadınları