gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bunlara da bi bakın !!!!!!

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

geçen aysenin kolunda bir çanta gördüm hemen atladım -kız nerden aldın,dedim çok değişikmiş almadım ki dedi eeee buldun mu ozaman dedim :laugh: yok kız ben ördüm dedi bir hırsla hadi görüşürüz dedim dogru tuhafiyeye aldım yünleri şişleri oturdum harıl harıl basladım örmeye:örgü::örgü::örgü: bizim beceriksiz ayse örerde ben yapamaz mıyım çok da güzel oldu sizde deneyin diye modeller buldum buyrunn çatlatın ayseyi fatmayıı:laugh::laugh::laugh: [​IMG]

:örgü: :örgü: :örgü:

Son düzenleme: 31 Mayıs 2009
  2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bunlara da bi bakın !!!!!!
    cok guzeller tesekkurler canim benim

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için teşekkürler..

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagolun muckk

bunlara da bi bakın !!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİ De Bunlara Bakin

Bİ De Bunlara Bakin

Soru: 4.murat neden intahar etmiş? Cevap: İlk 3'e giremediği için Evlenmeden olmaz Erhan ! O zaman evlenince ara beni... Soru : Metroseksuel nedir? Cevap : İ.enin yer altından gideni... Soru : Otuz Laz denizci boğulmuş, neden ? Cevap : Denizaltıları bozulunca ittirmeye kalkmışlar Temel yeni bir ayakkabı almış ayakkabıcıda ilk bir hafta sıkabilir demiş. Temelde ilk hafta giymemiş....
  2. Buraya bi bakın da görün

Buraya bi bakın da görün

İtirazım var asabileştim yine bak .Günümüzde okadar çok şarkıcı varki bakın sanatçı demiyorum şarkıcı!!! Besteledikleri söyledikleri şarkılar en fazla bir ay tutuluyor.Ve bizde bunları dinleyip para kazandırıyoruz.Aşık Veysel kimdir diyincede öyle bakıyolar işte.Hiç mi eskimez bi adamın şarkısı.Türkülerindeki sözlere bakın ne kadar anlamlı.Tabiki şimdiki şarkıcıları dinlemeyin kötü demiyorum...
  3. kızlar bide bunlara bakın.......

kızlar bide bunlara bakın.......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş