gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Bunlara Rağmen Nasıl Yalanlayabiliyorlar

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bunlara Rağmen Nasıl Yalanlayabiliyorlar

evet haklısın bunlara rağmen nasıl yalanlaya biliyorlar emeğine sağlık canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bunlara Rağmen Nasıl Yalanlayabiliyorlar

allah türlü uyarılar gönderiyor ama yinede uslanmıyoruz allah hidayete erdirsin bizleri.

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bunlara Rağmen Nasıl Yalanlayabiliyorlar

fıravunun resmı yeter artar bıle

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

emeğinize sağlık... çok etkili resimler..

Bunlara Rağmen Nasıl Yalanlayabiliyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HerŞeye RaĞmen...

HerŞeye RaĞmen...

Bugün ilk defa senleyken geçirdiğim sensiz günlere lanet ettim. Birlikte ama ayrıydık. Ne tuhaf değil mi, birbirimize bir nefes kadar yakın ama bir o kadar uzaktık. Aslında uzak olan sendin. Hep sustum seni kaybetmemek için, sen de bunların hakkını vererek! Çekip gittin. Yalnız ve sensiz olan beni bir kez daha yalnız ve sensiz bıraktın. Hatırlıyor musun giderken, bana: “ çok farklıyız,...
  2. nasıl kıyıyorlar bunlara

nasıl kıyıyorlar bunlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Peki bunlar nasıl...

Peki bunlar nasıl...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nasıl? diye sormayın..Bunlar canlı

Nasıl? diye sormayın..Bunlar canlı

Kanada’da profesyonel fotoğrafçılık yapan Stephanie Robin isimli fizyoterapist, yeni doğan bebeklerin ne kadar esnek olduklarını uykularında görüntüleyerek gösterdi. Henüz 5 ile 10 günlük olan 40 bebeği stüdyoda çekime alan Robin, bebeklerin uyku hallerini farklı şekillerde görüntüledi. Her biri 4 saati bulan çekimlerde çok zorlandığını ifade eden fizyoterapist, “Bu çalışmayla bebeklerin...
  5. Bunlar nasıl buzdolabı?

Bunlar nasıl buzdolabı?

Buzdolabı stickerları Mutfak dekorasyonu İlk başka ne olduklarını anlayamadım ne bunlar diye tuhaf tuhaf bakıyorum. Meğerse buzdolabıymışlar. Öyle bir kamufle olmuşlar ki tanıyamadım. bu buzdolabı stickerları, transparan buzdolabı gibi tam bir yaratıcılık örneği. Mutfak dolaplarının rengine göre bir sticker seçilirse mutfakta uyum sağlanır. Buyrun meleklerim buzdolabı sticker modelleri;

Sayfayı Paylaş