gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

bunlarda benden :)

Konu, 'Çöplük' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

bunlarda benden :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bence Bunlar Okunmal Çünkü;

Bence Bunlar Okunmal Çünkü;

Açlık - Knut Hammsun; okumalısın çünkü her yıl dünyada açlıktan ölen insanlarla empati kurmanı sağlar... Okurken canım acımıştı... Eylül - Mehmet Rauf; okumalısın çünkü dünya da sadece bizim dilimizde karşılığı olan gönül ve gönül yarası kavramlarının anlamını keşfetmeye başlarsın... Okurken başım dönmüştü... Yalnızız - Peyami Safa; okumalısın çünkü insan ruhunun gizemlerini gergef gibi...
  2. Bunlarda Benden***

Bunlarda Benden***

*Risksiz yaşamda başarı aramak, bulanık suda balık avlamaya benzer. *Başkalarının bilgisiyle bilgin olabilsek bile, ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz. (Michel de Montaigne) *Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. * Haksızlığa sapıp bütün insanların seninle beraber olmasını sağlamaktansa, adaletle hareket edip tek başına kalmak daha iyidir....
  3. Yazılı imzalar bunlardan benden

Yazılı imzalar bunlardan benden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bunlarda benim çeyizimden

bunlarda benim çeyizimden

benim çeyizim çeyizimden iğne oyaları bunlarda benim igne oyalarım çeyizim iğne oyalarım baktım bi kaç melek arkadaşım kendi çeyizlerinden paylaşım yapmışlar bende şahsen kıskandım azcık :utan: bende hemen gidip açıkta olanların resimlerini çektim umarım beğenirsiniz... bu çarşaf kenarı arkadaşlar.. örnek çıkarmak isteyen arkadaşlarıma yakın çekimde yaptım :haha::haha::haha:

Sayfayı Paylaş