gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

Bunlarda benım bebıslerım :=)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben cıcıklerı cok severım kaynanamda cok sever yazın carsıya cıktıgı zamn uc bes tane kapar getrr ıste benım guzel bebıslerımın defılesı cokk guzeller ya:==) fotoraf1750ls8.jpg spa0364ya8.jpg spa0367is4.jpg spa0359is3.jpg spa0063td0.jpg

siyahinci50 ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    maşallahh çok güzeller yaa bende çok severim canlı çiçek menekşe diktim bende yakın zamanda inşallahh tutar yaa :D:D birde o beyaaz çiçeğinin adı ne çok güzel bayıldımm yaaa Maşallah :)

gülfem_MG bunu beğendi.
  3. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    canım adını bılmıyorum amma benı zaten sevındıren ıcımı acan guzellıklerı bn onlara ısım koydum kendı capımda :=)amam emın ol cok guzel kokuyr

Bunlarda benım bebıslerım :=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çoktatlılar yirin ben bunları

çoktatlılar yirin ben bunları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben BunLarı Kimseye AnLatmadım

Ben BunLarı Kimseye AnLatmadım

" Sev beni, sar beni " Bilinmez denizlerin Kuytu koylarında bul beni Bil beni, al beni Bu saçmasapanlıktan kurtar beni Uykusuz gecelerin Gizli örtüsünden çıkar beni Ben bunları kimseye anlatmadım Kendimle bile konuşmadım Ben bunları kimseye anlatmadım Bir tek sen duy diye, Sen bil diye, Sen anla diye... Sor beni, bul beni Sessiz...
  3. Bunları ben yaptım=)

Bunları ben yaptım=)

Seramik kursuna gitmiştim bi ara kurstaki yaptığım tabaklardan bir kaçı=)Zevkli ama baya zahmetli,ince bir iş.Sizlerle paylaşmak istedim.Bakalım beğenecek misiniz=)?
  4. Hayranım ben bunlara yaa :))

Hayranım ben bunlara yaa :))

Şu masumluğa bakar mısınız :) Aman ya rabbi poz vermişler bi de :D çook tatlılar... :) Şunlardaki güzelliğe bakın yaa yerim onları ben :) Ohh ohh yarasın miniklerime :):) Bayılıyorum ben bu goldenlara ya çok tatlılar... 2.5 yaşındaki çocuk zekası oluyomuş bunlarda çok akıllılar...

Sayfayı Paylaş