Bunlarda benim eserlerim :))

takma deil cnaım kendi tırnaklarım yaaaa :D
herşeyim orjinal :Dherkes takma sanıyo ama değil benimler kendi tırnaklarımm :)

sağa elime zor yapıyorum evet ama alıştım artık
sende yap canım zamanla eli alışıo insanım işe bile başlıyabılırsn ilerde kozmetik salonlarında :)

21046322059230265748555.jpg

bild5405.jpg

yenilerii eklendii :)

4697BILD4979.JPG

benımde nrmalde tırnklarım boyle cnm fakat daha uzun ve braz daha kut kullanıorum hep sana sorma sebebımde tırnak dıbındekı uhu ızlerı cnkı annemın tırnkları uzamıyo ben hep takıorum anneme bazen ondada oyle kalıyo yapıstırıcı ızı bıde ılk resımde cok bellı olan dıplerındekı kabarıklık var ılk yukardakı ılk resımde tırnakların dıplerınde brıkmıs bide telefn tuttugun resım de ısaret parmagına bakınca alttan tırnak gorunuo yanı son resım harıc dıerlerı takma gıbı geldı bana ondan srdum cnm :)

hmm öyle görünüyor olabılır ki öyle olsa bunu gizlemem zaten bunda kötü bişey yok
genelde renksız ojeyı çok sürerim dekorun uzerıne daha fazla zaman durması için ondan toplanmış olabilir.Takmalar bıras kalın duruyolar ama güzeller yanı kişinin tırnak sağılığı iyi değilse kullanılabilir pratik ve hoş.

ınternette bırkac model gordum ınanıllmazz canımm dene bak onlarıda harıka duruyo ben leoparlı grdum cok beendım yaptım ama kahverengı yoktu sıyahla yaptım D: kurdan daha ıyı yapıo :D

ya bıde ben nolursa olsun takma onermıyorumm :( benım bazen bır tırnagm kırılıyo hepsını kesmek te cok korkunc gelıo gozume :D o kırılan tırnaga takma takıyorum tırnak cıkınca alttakı tırnagın uzerı kalkıyo sonra uzayınca kırılıyo tırnak :( annem protez yaptırdı mutıs duruyo ve bole desenlıde yapıolar hemde cıkarınca alttan tırnaklar uzmıs oluyoo :D bende tek kırılana yaptırcam bundan sonra :D

haklısın canım ınternette çok güzel modeller var :)
ya aslında takmalarda güzel dururyo tırnkları çabuk krılanlar içn güzel ben protezi önermiyorum başta güzel ama tırnak alttan büyümeye başlayınca çok ağrıomuş bu tanıdığımın ayak tırnağı kopmuştu çok kötüydü ya
hiç önermıyorm
bikaç yaptığım dekor daha :)

img3340j.jpg

Geri