gebe
  1. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43

Bunlarda diğer çantalarım...:)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında nese355 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

arfe ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kıss ablaaa benim bile böle çantalarım yuk hey maşallah:D:D çok güzeller iyi günlerinde kullannn:D:D

nese355 bunu beğendi.
  3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller ilki ayrı bir güzel güle güle kullan neşe ablacım :)

nese355 bunu beğendi.
Bunlarda diğer çantalarım...:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlara

bunlara

Nasıl ki bizim bazı alışkanlıklarımız ve hareketlerimiz erkekleri deliye çeviriyosa, onların yaptıgı bazı şeylerde bizi çıldırtıyor , Örnek mi?:):):) *Gizemli görünmeye çalışmak. *Slip mayo giymek. *Travesti taklidi yapmak *Kızların yanında küfürlü konuşmak *Karşınızdakilerinin hisleriyle dalga geçmek *Derdini anlatmaktan aciz olmak *Bir anda saman alevi gibi parlamak *Daracık kıyafetler...
  2. Bunlarda diğer oyuncuların görüşü

Bunlarda diğer oyuncuların görüşü

Gizli hesaplaşma günü geldi... Oyuncu kadrosu ve entrikalı hikayesiyle merak uyandıran ‘Şüphe’ bu akşam Kanal D’de başlıyor. Dizi, pırıltılı dünyaların ardındaki gizli hesaplaşmaları konu alıyor. Güngör Bayrak, Burcu Kutluk, Uğur Karabulut ve Müge Boz’la diziyi konuştuk. BURCU KUTLUK: SUDAN ÇIKMIŞ BALIK GiBiYDiM Dizide canlandırdığınız Serap nasıl bir karakter? Ailenin biraz asi, zaman...
  3. Bunlarda Zarif Çantalar

Bunlarda Zarif Çantalar

Bu çantalara bayılacaksınız gerçekten çok zarif ve sürekli moda olan çanta modelleri..
  4. Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.Yusuf Dizisi biteli epey vakit oldu ama etkileri hala bitmedi. Halla nette en çok aranılan konulardan biri. Ben de Şimdiye kadar bu dizi ve oyuncular hakkında bilgi vermeye çalıştım. Mostafa Zamani’nin, Katayoon Riahi’nin, Hossein Jaafari’nin hatta Hediye Terhani’nin fotoğraflarını verdim.Arkadaşlarım daha çok oyuncuya ulaşmamı istiyorlar . Bu gerçekten çok zor inanın. Çünkü yazılanlar hem...

Sayfayı Paylaş