gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bunlarda diğer oyuncuların görüşü

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gizli hesaplaşma günü geldi...
    Oyuncu kadrosu ve entrikalı hikayesiyle merak uyandıran ‘Şüphe’ bu akşam Kanal D’de başlıyor. Dizi, pırıltılı dünyaların ardındaki gizli hesaplaşmaları konu alıyor. Güngör Bayrak, Burcu Kutluk, Uğur Karabulut ve Müge Boz’la diziyi konuştuk.
    BURCU KUTLUK:

SUDAN ÇIKMIŞ BALIK GiBiYDiM

Dizide canlandırdığınız Serap nasıl bir karakter?
    Ailenin biraz asi, zaman zaman içten pazarlıklı ama aslında sevgiye muhtaç olduğunu düşündüğüm gelini. Hırsları olan bir kadın. Tarık’la birbirini sevip, evlenmişler. Ancak hayat onları başka noktalara getirmiş. Ama Serap’ın özündeki kadınsı ve duygusal tarafı hissedebiliyorum.

Sete uyum sağlayabildiniz mi?
    İtiraf etmeliyim ki, ilk bölümde sudan çıkmış balık gibi hissettim kendimi. Oyunculuk geçmişim çok fazla yok, seneler önce ‘Asmalı Konak’ta oynamıştım, sonra uzun süre yurt dışında yaşadım. Türkiye’ye döneli bir buçuk yıl oldu.

Yurt dışında neler yaptınız?
    Üç yıl Hindistan’da, bir buçuk yıl Belçika’da yaşadım. Yoga hocasıyım aynı zamanda. Meditasyon konusuyla da ilgileniyorum. Yurt dışında gittiğim kursların burada olmama katkısı olduğunu düşünüyorum.
    Güngör Bayrak:

Güçlü karakterleri oynamayı seviyorum

‘Şüphe’de sizi çeken ne oldu?
    Ailesine hükmetmeye çalışan, çok fazla sevilmeyen, güçlü bir kadını oynuyorum. Böyle güçlü karakterleri oynamayı çok seviyorum.

Set ortamını özlemiş misiniz?
    Evet özlemişim. Oğlum Amerika’da olduğu için evde yalnızım ve o yalnızlığı seviyorum. Ama bu kalabalık da güzel.

Diğer oyuncuların performanslarını nasıl buluyorsunuz?
    Hepsi çok başarılı. Çoğu bu işin eğitimini almış. Ben de kurslara gitmeyi severim.

Hangi kursa gittiniz?
    İlk defa sesli çekim yapacağım için diksiyon kursuna gittim. Ses tonumdan emindim ama hocalarımdan da iyi olduğunu duymak beni ayrıca mutlu etti.
    MÜGE BOZ:

Meltem çok çılgın bir kız

Ekran maceranız nasıl başladı?
    Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunuyum. Aynı zamanda yurt dışında reklamcılık ve fotoğrafçılık üzerine de eğitim aldım. Bundan önce birkaç reklam filminde oynadım, onun dışında ufak tefek moda çekimlerinde modellik yaptım.

‘Şüphe’nin kadrosuna nasıl dahil oldunuz?
    Fotoğraflarımı görüp, ön eleme yaptıktan sonra bu projeye uygun görmüşler beni. İrfan Şahin ve Pelin Diştaş’la tanıştım. Sonra deneme çekimleri yapıldı. Abdullah Oğuz’la görüşme yaptım. Beş aylık bir bekleme süreci oldu. İlk belirlenen oyuncu bendim.

Meltem nasıl bir kız?
    Bu ailedeki entrikalardan uzak, etrafta olup bitenlerle ilgilenmeyen bir kız. Özellikle kıyafetleri ve davranışları çok çılgın. Anne ve babasını 10 yaşında trafik kazasında kaybetmiş. Bu ‘çılgın’ davranışlarıyla mutsuzluğunu gizlemeye çalışıyor.
    Uğur Karabulut:
    İlk bölümde biraz panik oldum

Oyunculuğa nasıl başladınız?
    Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunuyum. Reklam filmlerinde rol alarak bu işe başladım. ‘Şüphe’ ilk dizi projem.

‘Şüphe’ ekibine nasıl dahil oldunuz?
    Başka bir iş için deneme çekimine gitmiştim, oradan Abdullah Oğuz’un aklında kaldığımı düşünüyorum. Bence oyuncu ve yönetmen arasındaki ilişki çok önemli. Oyunculuğu çok seviyorum ve iyi olmak için çaba harcıyorum.

İlk çekimler nasıl geçti? Zorlandınız mı?
    Zaten heyecanlı biri olduğum için ilk bölüm biraz panikledim. Senaryoyu, karakteri biliyor olmama rağmen her yeni bölümde farklı şeyler keşfediyorum, bu da çok keyifli benim için.

Canlandırdığınız karakterden bahsedebilir misiniz biraz?
    Kutlu ailesinin en büyük çocuğu Cüneyt Yörük’ü oynuyorum. Ergenlikten sonra ailesinin yaşadığı zengin hayatı görüp, kendisine başka bir hayat kurmaya karar vermiş, bütün o zenginliği elinin tersiyle itmiş. Eşinden boşanmış, bir oğlu var. Ayrıldıktan sonra da hiçbir kadınla birlikte olmamış, iyi niyetli ve herkesle kolay iletişim kurabilen bir adam.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Ocak 2011
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bir türlü seyretmek kısmet olmadı bu diziyi...Netten izliycem kaçırdığım bölümleri

Bunlarda diğer oyuncuların görüşü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Es es dizisinin oyuncularından Ahmet Rıfat  namı diğer şungar

Es es dizisinin oyuncularından Ahmet Rıfat namı diğer şungar

Kısa zamanda büyük bir izleci kitlesine sahip olan Es es dizisinden yakışıklı ve sempatik oyuncu Ahmet Rıfat dizideki adıyla Şungar ın resimleri sizlere özel geliyor:tik:
  2. Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.Yusuf Dizisi biteli epey vakit oldu ama etkileri hala bitmedi. Halla nette en çok aranılan konulardan biri. Ben de Şimdiye kadar bu dizi ve oyuncular hakkında bilgi vermeye çalıştım. Mostafa Zamani’nin, Katayoon Riahi’nin, Hossein Jaafari’nin hatta Hediye Terhani’nin fotoğraflarını verdim.Arkadaşlarım daha çok oyuncuya ulaşmamı istiyorlar . Bu gerçekten çok zor inanın. Çünkü yazılanlar hem...
  3. görüşlerinizi bekliyorum.....

görüşlerinizi bekliyorum.....

herkese selam.6 aylık bir oğlum var bugün hamile olduğumu öğrendim.fikri bile zordu.başıma geldi.ben nasıl altından kalkacam bilemiyrum...
  4. Görüş Günü Kadınları Dizisi Oyuncu Kadrosu

Görüş Günü Kadınları Dizisi Oyuncu Kadrosu

görüş günü kadınları dizisi oyuncuları görüş günü kadınları oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Fox Tv'nin yeni sezon dizilerinden biri Görüş Günü Kadınları. Eylül ayında yayına girmesi planlanan dizi için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu da netlik kazanmaya başladı. Görüş Günü Kadınları dizisinin bayan oyuncuları Şenay...

Sayfayı Paylaş