gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
  2. masum melek

masum melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bunlarda insan yok
    cok güzel yerler doğayı cok seiyorum. emeğine sağlık

bunlarda insan yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar insan olamaz

Bunlar insan olamaz

Bir TIR’da Türkiye üzerinden Yunanistan’a geçmek isteyen 138 Pakistan, Burma ve Eritre vatandaşından 13’ü havasızlıktan boğuldu. Sürücü ölenlerle birlikte mültecileri K.Çekmece Kayabaşı Köyü’ndeki boş araziye bırakıp kaçtı VAN’dan İstanbul’a 2 günde gelen TIR, dün sabaha karşı Kayabaşı’nda durduğunda içinden açlık, bitkinlik ve ölüm boşaldı. Türkiye üzerinden yasadışı yoldan Yunanistan’a...
  2. Aşklar mı yalan yoksa bize mi denk gelmedi doğru insan?

Aşklar mı yalan yoksa bize mi denk gelmedi doğru insan?

Farklı insanların her hangi bir yöne giden bir trende buluşmaları değil midir yalnızlığın sona ermesi? Ve bu insanların yan yana oturması değil midir aşk? Ayrılık ise o insanlardan birinin biletini yırtması ve trenden inmesi ve diğerinin de biletini yırtmak zorunda kalması değil midir? Ya yolun uzunluğunun verdiği sıkıntıdan yırtılmıştır o bilet ya da trenin fazla ses yapmasından… Veya...
  3. bunlara

bunlara

Nasıl ki bizim bazı alışkanlıklarımız ve hareketlerimiz erkekleri deliye çeviriyosa, onların yaptıgı bazı şeylerde bizi çıldırtıyor , Örnek mi?:):):) *Gizemli görünmeye çalışmak. *Slip mayo giymek. *Travesti taklidi yapmak *Kızların yanında küfürlü konuşmak *Karşınızdakilerinin hisleriyle dalga geçmek *Derdini anlatmaktan aciz olmak *Bir anda saman alevi gibi parlamak *Daracık kıyafetler...
  4. yok vallaha insanlar manyamış(=

yok vallaha insanlar manyamış(=

:hhh:ayy ne deyim ben şimdi bunlara koptum ya:haha: çıldırmış millett:Dben diyecek bişey bulamadım siz bişey deyin bari:hhh::hhh: heyy yavrum heyyyy sacını sevsinler senin:hhh: :haha:şuna bak ya tipe bak ya saça bak ya kıyafet bak ya.... bak ya bak işte:D bunların hangisi kız:S
  5. Kuran Kadir gecesi mi indi yoksa Berat gecesi mi?

Kuran Kadir gecesi mi indi yoksa Berat gecesi mi?

Sual: Kur’an Kadir gecesi mi indi, yoksa Berat gecesi mi? CEVAP Tefsirlerdeki bilginin özeti şöyledir: Levh-il mahfuza inişi Berat gecesinde oluyor, dünya semasına indirilmesi ise Kadir gecesinde oluyor. İlk inişi Kadir gecesinde olmuştur. 23 senede indi. Bir âyet meali: (Apaçık olan Kitaba and olsun ki, biz onu [Kur’anı] mübarek bir gecede indirdik. Her hikmetli iş o mübarek gecede ayırt...

Sayfayı Paylaş