gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bunlardan birini eceline armağan ediyorum :))))

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: bunlardan birini eceline armağan ediyorum :))))
    kızzzzz nerden bildin benim ilgi alanımı bu şirin yaratığı çok sevdiğimi ya harikasın:Dancing_furious:çok duygulandım bana böyle bi hediye verdiğin için:18:sevinçten ağlıyorum vallaem:hurt:emeğine sağlıkk ne gerek vardı canımmm:)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

bilirim ben :789:önemli deeldi canım aramızda bir kaç farenin lafımı olur sen yeterki iste ben sana fareli köyün kavalcısını bilenime getirrim :789::yo:

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ne muhabbet ama:):):)::):):)ılgınc bı olay yalnız fare..emegınesaglık

bunlardan birini eceline armağan ediyorum :)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşam bir armağan

Yaşam bir armağan

Bazen herşey anlamsızlaşır, boğulur gibi hisseder insan kendini. Masalar sandalyeler üzerine gelir. Seni anlamayan, boş konuşan boş bakan insanlarla sonuçsuz cümleler paylaşmak zorunda kalırsın. Ayrılamazsın o ortamdan ne kadar istesen de. Hayatın gerekliliğidir bu, kurmuş olduğun düzenin getirdikleridir. Konuşur, konuşursun aklın yüreğin başka yerlerde, başka diyarlarda. Başka zamanlarda,...
  2. Armağan

Armağan

Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur. Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine...
  3. ecelinden sizlere bir dünya avatar!!!!!

ecelinden sizlere bir dünya avatar!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kadınlar bunlardan nefret ediyor

Kadınlar bunlardan nefret ediyor

. Uzun bıyık, aşırı kaslı vücut, sarı dişler... Kadınlar erkeklerdeki bu ve benzeri 20 özellikten nefret ediyor! KİRLİ TIRNAKLAR: Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri ellerdir. Bir erkeğin temiz elleri, diğer yerlerinin de temiz olduğu havası yaratarak kadının gözünde artı bir değere dönüşür. Eğri büğrü ve içinde siyah şeritler halinde kirler barındıran tırnaklarla bezenmiş...
  5. hayat sunulmuş bir armağandır sana

hayat sunulmuş bir armağandır sana

hayat sunulmuş bir armağandır insana insan saatlerce bakabilir gökyüzüne Denize saatlerce bakabilir, bir kuşa, bir çocuğa Yaşamak yeryüzünde, onunla karışmaktır Kopmaz kökler salmaktır oraya İnsan bütün güzel müzikleri dinlemeli alabildiğine Hem de tüm benliği seslerle, ezgilerle dolarcasına İnsan balıklama dalmalı içine hayatın Bir kayadan zümrüt bir denize dal...arcasına, Uzak ülkeler...

Sayfayı Paylaş