gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bunları bilesiniz

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bunları bilesiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. çay için ama bunları bilin

çay için ama bunları bilin

Kansızlığa eğilimli, doğurganlık dönemindeki kadınların ve çocukların yemekle birlikte çay içmemeleri, çok arzu edilirse açık ve limonla birlikte içmeleri gerektiği bildirildi. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ayşe Baysal, yaptığı açıklamada, Türkiye de genellikle sıcak olarak içilen siyah çayın, demlenme sırasında suya geçebilen öğelerinden...
  3. annelerimize bunlar az bile....

annelerimize bunlar az bile....

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM. Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları...
  4. Makyaj yapıyorsanız, bunları bilin!

Makyaj yapıyorsanız, bunları bilin!

Biz kadınlar için, tıpkı yemek yer gibi, su içer gibi, makyaj yapmakta hayatımızın bir paçrasıdır adeta... Kimimiz sadelikten yanadır. Kimimiz ise abartır makyajını. Ama az, ama çok her kadının çekmecesinde ve çantasında bir takım makyaj ürünleri vardır. Kimi kalitelidir, kimi ucuzluktan yana olupta sıradan ürünleri seçer. Bazılarımız, her gün yapar, bazılarımız ise özel günlerde. Fakat...
  5. Uzun süreli Porselen zerafeti için bunları bilin meleklerim

Uzun süreli Porselen zerafeti için bunları bilin meleklerim

Porselen bakımı Porselen aksesuarlar Hepimizin evinde porselen ürünler mevcuttur tabiki meleklerim. Ben çok fazlasnıda kırdım. Kırılan porselenlerle keserek bileziğe dönüştürebiliriz ama konumuz o değil:) Ben bugüne kadar porselenlerin özel bir bakım istediğini bilmiyordum. Bu günden sonra hep birlikte biliyor olacağız:) Buyrun porselen aksesuarlar için öneriler; Porselenlerinizi ateşle...

Sayfayı Paylaş