gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

bunları daha önce görmüşmüydünüz

Konu, 'Resimleri' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

melkler bunları daha önce gördünüzmü bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim özellikle ikizlere bayıldım umarım sizde beğenirsiniz [​IMG][​IMG]Dünya'da sadece Kabe uzaydan bakılınca beyaz gözüküyormuş. Kabe'nin etrafı siyah bir kumaşla kaplıdır. Kabe'yi oluşturan duvarlar siyah renkli granit taşlardandır ve üst kısmında örtü olmadıgı için uzaydan yada her nereden bakarsanız bakın üst kısmı acıkta oldugu için görünen üst kısımdaki ahşap ve Kabe'yi oluşturan taşlardır.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel bir paylaşımdı.. tşk ederiz..

3. berennaz

berennaz Forum Okuru

kurabiyem teşekkürler allah inşallah banada ikiz evlatlar verir

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    sağoll canımm ellerine sağlık evet daha önce görmüştümm ikizleri ve çook beğenmiştimm..ama kabeyi yeni gördümm çook güzeller kurabiyem sağoll.

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    kabeyi böyle görmemiştim inşallah oralara gitmeyi allah nasip eder yakındanda görmek isterim tşkler canım

bunları daha önce görmüşmüydünüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. malatya daha önce denizmiş

malatya daha önce denizmiş

450 binden fazla kişiyi barındıran koskoca Malatya ili bundan 5 milyon yıl önce denizmiş... Maden Tetkik ve Arama (MTA) Orta Anadolu 4. Bölge Müdürlüğünün diri fay hatlarına yönelik olarak yürüttüğü çalışmalarda, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ ve Hakkari'nin eski bir denizin açılma ve kapanma bölgesinde yer aldığı belirlendi. MTA Orta Anadolu 4. Bölge Müdürü Yunus Ay, AA...
  2. daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bunları Biliyormuydunuz ??? (Daha Fazlası)

Bunları Biliyormuydunuz ??? (Daha Fazlası)

Bir yılan 3 yıl uyuyabilir. -Bal bozulmayan tek gıdadır. -Ördeğin sesi yankı yapmaz. -Denizyıldızlarının beyni yoktur. -Üzüm mikrodalga fırında patlar. -İnsan yılda en az 1460 rüya görür. -İçtiğimiz sular 3 milyar yaşındadır. -Karınca iki hafta su altında yaşayabilir. -İnsan kalbi dakikada 60-80 defa çarpar. -Üzümü mikrodalgaya koyarsanız patlar. -Parmak izi gibi herkesin dil izi de...
  4. Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

enes ayakkabı modelleri enes çizme modelleri Arkadaşlar daha önce çoraplı sandalet modellerini görmüşmüydünüz bilmiyorum ama ben ilk defa gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim Bana çok farklı bir stil ve tarz gibi geldi.Aslında bazı modeller ev içinde terlik tarzındada giyilebilir Benim gibi ilk defa gören arkadaşlarım bu modeller hakkında bakalım ne düşünecek...
  5. Hamile Kalmadan Önce Bunlara Dikkat!!!

Hamile Kalmadan Önce Bunlara Dikkat!!!

Hamile Kalmadan Önce Bunlara Dikkat! Anne olmaya karar verdiniz. Peki yapmanız gerekenleri biliyor musunuz? Anne adayı olmayı istemek, kendinize ve bebeğinize karşı sorumluluklarınızın başlaması demektir. Bazı alışkanlıklardan vazgeçme zamanı gelmiştir. Eşinizle paylaştığınız hayata bazı ekleme ve çıkarmalar yapmalısınız. İşte bunun için sizin ve eşinizin yapması gerekenleri...

Sayfayı Paylaş