gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

bunları hiç yaptınızmı ?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Hiç bir kelebeğin uçuşunu gözlerinle takip ettin mi? Ya da bir tırtılın olanca zayıflığına karşın yaşayabilmek için verdiği çabayı izledin mi?

Milyonlarca karıncanın muhteşem bir uyum içinde
    ...yuvaları için çalışmasını görüp Hayrete düştün mü?

Yağmur damlalarının yere düştüğü an çıkardığı sesi dinleyip kendini
    eşsiz bir bestenin notaları arasında dolaşırken buldun mu?

Sonbaharda herhangi bir parkta, yere düşen kızıl yapraklara basıp yürürken, o yaprakların çıtırtısını duyup, tek ve gerçek
    aşkını düşündün mü?

Hiç geceye doğru kaybolan güneşi izledin mi?
    Ya da yepyeni bir günün doğuşunu?

Tanımadığın bir çocukla bir dakika da saklambaç, körebe, misket oynadın mı?

Sokakta, daha önce hiç görmediğin birine, günaydın, iyi günler, iyi akşamlar dedin mi
    bir kez olsun selam verdin mi?

Yolda gördüğün kimsesiz bir çocuğa, ya da bir yaşlıya cebindeki son beş milyon liranın
    yarısıyla çorba ısmarladın mı?

Bir kitabın en sevdiğin bölümünü defalarca okuyup, sadece ama sadece o sayfaların yıprandığını gördüğünde güldün mü kendine?

Kendini denize bırakıp o engin maviliklerin coşkusunu
    duyabildin mi yüreğinde?

Bir bayram sabahı erken kalkıp annenin babanın elini öpmenin huzurunu
    yaşadın mı?
    Ya da çocuklara harçlık vermenin dayanılmaz keyfini?

Gecenin saat 3'ünde bile aradığında seni dinleyen, ve duymak istediklerini
    söyleyen bir dost edin mi kendine?

Bir çiçeğin kokusunu içine çekerken, bir ormanda yürürken,
    bir ceylanın koşuşunu, bir balığın yüzüşünü izlerken
    doğada milyonlarca yıldan beri süren o müthiş değişimin heyecanını hissettin mi?

En yalnız, en çaresiz kaldığın anda bile ' bir sonraki gün bugün künden
    iyi olacak' deyip besleyebildin mi umudunu?

Birinin 'Sana ihtiyacım var' dediği zaman
    her şeyi bir kenara bırakıp binlerce kilometre yol gitmeyi göze aldın mı hiç?

'Seni seviyorum' dedin mi sevdiklerine?
    'Senin için her şeyi yapabilirim' dedin mi birine?
    Ve bunu derken kendini huzurlu hissedebildin mi?

Saatlerce seccadene kapanıp gözyaşlarıyla tövbelerde bulundun mu Rabbine...

'Bunları yaptım' diye düşündüğünde mutluluğun aslında ayrıntılar da gizli olduğunu fark ettin mi peki?

YAPMADIM MI DİYORSUN??

O HaLDe:
    Sen hiç yaşamamışsın arkadaş!...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yaptım tabiiki

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    yaptım bende
    ama daha yapacağım çok şey var

bunları hiç yaptınızmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiç kıyılırmı bunlara

hiç kıyılırmı bunlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bunları Yaptın mı Hiç??

Bunları Yaptın mı Hiç??

Bunları Yaptın mı Hiç?? Hiç bir kelebeğin uçuşunu gözlerinle takip ettin mi? Ya da bir tırtılın olanca zayıflığına karşın yaşayabilmek için verdiği çabayı izledin mi? .Milyonlarca karıncanın muhteşem bir uyum içinde yuvaları için çalışmasını görüp hayrete düştün mü? .Yağmur damlalarının yere düştüğü an çıkardığı sesi dinleyip kendini eşsiz bir bestenin notaları arasında dolaşırken buldun...
  3. bunlara

bunlara

Nasıl ki bizim bazı alışkanlıklarımız ve hareketlerimiz erkekleri deliye çeviriyosa, onların yaptıgı bazı şeylerde bizi çıldırtıyor , Örnek mi?:):):) *Gizemli görünmeye çalışmak. *Slip mayo giymek. *Travesti taklidi yapmak *Kızların yanında küfürlü konuşmak *Karşınızdakilerinin hisleriyle dalga geçmek *Derdini anlatmaktan aciz olmak *Bir anda saman alevi gibi parlamak *Daracık kıyafetler...
  4. Tuzlu sirkeli vs. kahve yaptınızmı

Tuzlu sirkeli vs. kahve yaptınızmı

Sizi istemeye geldiklerinde madur damat adayına tuzlu sirkeli deterjanlı vs. gibi psikopatça kahve yaptınızmı :DBen sirke ve tuz koymuştum işti garibim hepsini ...Napsın ama melekler mekanından kız almak zordur hahaha
  5. puset seçimi yaptınızmı?

puset seçimi yaptınızmı?

puset modelleri baston puset Selam kızlar, pusetlerınızı hazırladınızmı? ben kaftın travel sıstem pusetlerınden kullanıyorum.cok kullanıslı ama bırokadarda agır ve kaba ama yıne alıcak olsam yıne onu secerdım.bence onemlı olan bebegımın ıcınde rahat oldugundan emın olmam sızler nelerı tercıh edıyorsunuz?

Sayfayı Paylaş