gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

'Bunları Yapın

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

'Bunları Yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunları ben yaptım=)

Bunları ben yaptım=)

Seramik kursuna gitmiştim bi ara kurstaki yaptığım tabaklardan bir kaçı=)Zevkli ama baya zahmetli,ince bir iş.Sizlerle paylaşmak istedim.Bakalım beğenecek misiniz=)?
  2. Ben Bunları Kendim İçin Yaptım

Ben Bunları Kendim İçin Yaptım

Bile bile girdim bu oyuna. Ne olursa olsun hep dışında kalacağımı bile bile, beni oyununa al istedim. Bir kenarda durup senin yaşamını izleyerek sessizce sıramı bekledim. Ve hep sevdim seni. Sen gülerken, ağlarken, severken, kanarken, kanatırken, orada öylece durup sevdim seni. Elimden de başka birşey gelmedi. Hiç şikayet etmedim senden. Hiç şikayet etmedim sevginden. Hiç şikayet etmedim...
  3. 100 YAşamak İStersiniz Bunları Yapın

100 YAşamak İStersiniz Bunları Yapın

Uzun yıllar yaşayanların diğerlerinden daha dışa dönük ve az sinirli olduğu ortaya çıktı. ABD'deki Boston Tıp Fakültesinden yaşlılık uzmanlarının yaptığı araştırma kişiliğin yaşam süresini etkilediğini gösterdi. Geriatri uzmanı Thomas Perl ve ekibi, ortalama 75 yaşında ve akrabaları 100 yaşına kadar ya da daha fazla yaşamış yaklaşık 250 kişinin kişiliğini inceledi. Fransız Le Figaro...
  4. Bunları mutfakta yapın

Bunları mutfakta yapın

kırmızı biber saklama biber saklama patlıcan kışlık patlıcan kışlık Mutfakta ayrıntı önemlidir ve çok zaman alır. İşte bayanların işihi kolaylaştıracak pratik mutfak önerileri. Pazardan aldığınız sebzelerin ömrünü uzatmak için; yeşil sebzeleri yıkadıktan sonra havlu kağıda sarıp buzdolabına koyun. Çorbaların üzerine her defasında yeni yağ kızdırmamak için; küçük bir kavanoza...
  5. Bunları Yaptın mı Hiç??

Bunları Yaptın mı Hiç??

Bunları Yaptın mı Hiç?? Hiç bir kelebeğin uçuşunu gözlerinle takip ettin mi? Ya da bir tırtılın olanca zayıflığına karşın yaşayabilmek için verdiği çabayı izledin mi? .Milyonlarca karıncanın muhteşem bir uyum içinde yuvaları için çalışmasını görüp hayrete düştün mü? .Yağmur damlalarının yere düştüğü an çıkardığı sesi dinleyip kendini eşsiz bir bestenin notaları arasında dolaşırken buldun...

Sayfayı Paylaş