gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bunu babama nasıl söyleyeceğim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Benim bir süredir erkek arkadaşım var, şu anda askerde. Annemle tanıştılar, birbirlerine ısındılar, ben de onun ailesiyle tanıştım. Bu arada 24 yaşındayım.Ancak yapım gereği minyonum, küçük gösteriyorum ve babamın biricik küçük kızıyım.Beni gözünde hiç büyütemedi. Mimarım, sevgilim de mimar. İkimizinde maddi durumu iyi, askerden gelince evlenmek istiyoruz ama bu durumlardan bir babamın haberi yok.Ona çok düşkünüm.Zaten tek evlatım. Ama beni hala küçük sanıyor ve ben bu durumları ona nasıl anlatacağımı bilemiyorum.Geçenlerde bir evlilik lafı geçmişti, gözleri dolu dolu oldu gitti yattı. Benim durumumda olanlar mutlaka vardır, ne yapsam nasıl söylesem ?

2. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    anladığım kadarıyla hem eğitim hem de sosyal statünüz aynı. merak etme sen annen o işi halleder. baban için de üzülme 1 değil 5 kız kardeş olsanız babalara zor gelir kızlarını elin adamına vermek. korkarlar iyi bakılıp bakılmayacaklarından.

bunu babama nasıl söyleyeceğim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babaya mektup ama nasıl........

babaya mektup ama nasıl........

Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı > > > Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu > > > görünüyordu > > > Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti > > > Üzerinde -Babama- yazıyordu > > > Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve > > > titreyen...
  2. ölen babadan maaş nasıl alınır

ölen babadan maaş nasıl alınır

babadan maaş bağlanması ölen babadan maaş bağlanması baba maaşı nasıl alınır ssk alma alınan maaş almak için form nasıl yani kimin adına doldurulur
  3. bunu nasıl yaptım

bunu nasıl yaptım

ya kızlar bi konuda yıllardır vicdan azabı çekiyorum artık birilerine anlatmam lazım ailemden ama üzerinden çok zaman geçtiği için anlatamıyorum da. neyse konuya gireyim bir an önce.ben 10 11 yaşlarındayken yazın yaylaya gitmiştik dedemle babannemin yanına.babannem yaşlılıktan dolayı aklını yitirmişti o sene dedem de onunla geçinip gidiyorlardı birlikte kalıyorduk.çok eski olduğu...
  4. bankada unutulan param varmı bunu nasıl öğrenebilirim?

bankada unutulan param varmı bunu nasıl öğrenebilirim?

Merhaba.Benim sormak istediğim herhangi bir bankada unutmuş olduğumuz bir hesap ve para varsa bunu bulabilirmiyiz? Yani unutulan banka hesaplarının sorgulandığı bir sistem varmı?

Sayfayı Paylaş