bunu bilen bilir

ecege

Yeni Üye
Üye
bunu bilen bilir
Sadece bu sabah için, Içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim.

* Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim.

* Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim.

* Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin nasil çözüldügünü bana ögretmeni izleyecegim.

* Öglenden sonra telefonun fisini çekip bilgisayari kapatacagim ve arka bahçede oturup seninle köpükten balonlar uçuracagim.

* Bu ögleden sonra dondurma arabasi için çigliklar attiginda sana hiç kizmayacagim ve gelirse bir tane alacagim.

* Bu ögleden sonra kurabiye pisirirken bana yardim etmene izin
verecegim ve çalismayacagim.

* Bu ögleden sonra Mc Donald's a gidecegiz ve iki tane çocuk menusu isteyecegiz ki,iki oyuncak alabilesin.

* Bu gece seni kollarimda tutacagim ve nasil dogdugunu seni
ne kadar çok sevdigimi anlatacagim.

* Bu gece küvette sulari siçratmana izin verecegim ve sana hiç
kizmayacagim.

* Bu gece geç saate kadar oturmana ve balkonda oturup yildizlari saymana izin verecegim.

* Bu gece yanina uzanip en sevdigim TV programlarini bir kenara birakip parmaklarimi saçlarinda dolastirirken bana en büyük armagani verdigi için Tanriya sükredecegim.

* Yatak odalari hastane odalarinda donuk bakislarla,daha fazla içlerinde tutamadiklari çigliklariyla hasta çocuklarini seyreden anne babalar düsünecegim.

* Ve bu gece yanagina iyi geceler öpücügü biraz daha uzun tutacagim kollarimda.

*Tanriya senin için tesekkür edip bize yalnizca bir gün daha vermesi için yakaracagim

Geri