gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunu bilen bilir

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

Sadece bu sabah için, Içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. * Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim.

* Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim.

* Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin nasil çözüldügünü bana ögretmeni izleyecegim.

* Öglenden sonra telefonun fisini çekip bilgisayari kapatacagim ve arka bahçede oturup seninle köpükten balonlar uçuracagim.

* Bu ögleden sonra dondurma arabasi için çigliklar attiginda sana hiç kizmayacagim ve gelirse bir tane alacagim.

* Bu ögleden sonra kurabiye pisirirken bana yardim etmene izin
    verecegim ve çalismayacagim.

* Bu ögleden sonra Mc Donald's a gidecegiz ve iki tane çocuk menusu isteyecegiz ki,iki oyuncak alabilesin.

* Bu gece seni kollarimda tutacagim ve nasil dogdugunu seni
    ne kadar çok sevdigimi anlatacagim.

* Bu gece küvette sulari siçratmana izin verecegim ve sana hiç
    kizmayacagim.

* Bu gece geç saate kadar oturmana ve balkonda oturup yildizlari saymana izin verecegim.

* Bu gece yanina uzanip en sevdigim TV programlarini bir kenara birakip parmaklarimi saçlarinda dolastirirken bana en büyük armagani verdigi için Tanriya sükredecegim.

* Yatak odalari hastane odalarinda donuk bakislarla,daha fazla içlerinde tutamadiklari çigliklariyla hasta çocuklarini seyreden anne babalar düsünecegim.

* Ve bu gece yanagina iyi geceler öpücügü biraz daha uzun tutacagim kollarimda.

*Tanriya senin için tesekkür edip bize yalnizca bir gün daha vermesi için yakaracagim

bunu bilen bilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "p"baharatlar

"p"baharatlar

Pembebiber : Özellikle soslarda, et ve balık yemeklerinde kullanılır. Pimpinel : Bir anason türüdür. Genellikle çorba, sebze ve balık yemeklerinde kullanılır. Pul Kırmızı Biber : Acı taze biberlerin kurutulup pul haline getirilmesi ile yapılır.
  2. çeken bilir...

çeken bilir...

Ne çekiyorsun çektiklerimizi? Hiç görmedin mi kuru ekmek yiyeni? Hiç yalınayak gezmedin mi sen? Kocaman adam olmuşsun Elinde kocaman bir şeyler var Benim elimdekiyle ne işin var senin? Git işinle uğraş! Kendi hâline bak sen! Ben Kirli bir esvap içinde Tertemiz bir yürek saklamanın sırrını; Hiçbir şeye değişmem. Temiz yüzlü değilim ama Yüz karası da değilim!...
  3. P harfi..

P harfi..

P PAKİMENENJİT:Beynin en dış zarının (dura mater) iltihabıdır. PANDEMİ:Salgın bir hastalığın kıta düzeyinde çok geniş bir alana yayılmasına verilen isimdir. PALİLALİ:Psikolojik bir bozukluk olup, aynı cümle veya kelimenin bir çok defa tekrarlanmasıdır. PALYATİF:Hafifletici. PALPASYON:Elle dokunularak yapılan muayene. PALPİTASYON:Kalp çarpıntısı. PALSY:Felç, inme. PAN:Bütün. PANARTERİT:Bütün...
  4. buna bayılacaksınız.......

buna bayılacaksınız.......

merhaba meleklerim sizde benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız (inanıyorsanız demiyorum) buyrun size çeşit çeşit fal ben denedim çok harika süpperrr eminim sizde beğeneceksiniz yorumlarınızı merakla bekleyeceğim :) Burdan

Sayfayı Paylaş