gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

bunun olacağı hiiiç aklıma gelmezdi

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

sen evlat olarak ailene kendine laf getirtme,yaş olmuş 23 daha eline erkek eli değmesin,önce işini bul de kendine,eşşşşşek gibi sabahtan akşama kadar kapesese yardır kütüphanelerde kafan gözün beynin patlasın, kilo ver vitaminsiz kansız kal, stresten elin yüzün küçücük kalsın,yorgunluktan sırt bel bacak kol boyun ağrısı çek,aylardır kendine bi kıyafet bile alma sırf kitap masrafım çok kütüphaneye gidip para harcıyorum yük olmayım diye ama anan baban napsın 10 dakka geç çıktım diye evi başıma yıksın!..olan lafı söylesin bana,neymiş böyle kız mı olurmuş,cehennem olsa da gitseymiş,keşke cehenneme bi tek gidiş bilet olsa da gitsem kurtulsam şunlardan!..destek olucak yerde köstek oluyolar,bu ne arkadaş bu ne yeter! its enough!..evlatlık hakkımı helal etmiyorum onlara!..artık bende zamane kızı olucam çorap değiştirir gibi sevgili değiştirip senin kızı şunla gördüm diyip eve laf getirtcem ki anlasınlar önceki halimin değerini!..lale devri bitti sevgili ailem muhteşem yüzyılı seyreylemeye hazırlanın!..

bunun olacağı hiiiç aklıma gelmezdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Wallpaperlar aklınızı başınızdan alacak...

Bu Wallpaperlar aklınızı başınızdan alacak...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu Akşam Yine Aklımdasın

Bu Akşam Yine Aklımdasın

Zaten hiç çıkmadın ki``Her işimde her düşümde sen varsın.`` Ağlayan bir çocukta seni gördüm bazen, Köşedeki sokak lambasının altında bekledim seni. Karanlıktan gelen ayak seslerinde duydum... Heyecanlandım. Senin gibi konuşan her seste, Aslında,aslında senin gibi olamaz hiç kimse..... Gecenin bir yarısı şirin uykuya dalmak ne güzel, Fakir fukara soframda bir bardak su içmek daha da güzel....
  3. ŞEYTANIN bile aklına gelmez !

ŞEYTANIN bile aklına gelmez !

Afganistan'da yoksul aileler çocuklarını dilendirebilmek için bakın neler yapıyor Ekonomik sıkıntıdan bir nebze olsun kurtulmak isteyen Afgan aileler çocuklarını dilendirmek için ağır yaralıymış gibi makyaj yaptırıyor. Ramazan bayramını fırsat bilen bazı uyanıklar, küçük kızları camii önlerinde dilendirmeden önce özel makyajla savaş kurbanı gibi gösteriyor. Tek gözü bandajla kaplı olan...
  4. 40 yıl düşünsem dantelden hayvan figürü yapmak aklıma gelmezdi:)

40 yıl düşünsem dantelden hayvan figürü yapmak aklıma gelmezdi:)

hayvan figürü örgüden hayvan figürleri örgüden yapımı figürleri alıntı
  5. Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş