gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Buqün Cennetteki 3.Günüm Anne Şehit Ağabeyler Yaşıyor Anne

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Buqün Cennetteki 3.Günüm Anne Şehit Ağabeyler Yaşıyor Anne

emeyine sağlık canım beni düygulandırdın daha önce okumuş olduğum bir yazıydı ama tekrar okumadan geçemedim

3. white pearl

white pearl Forum Okuru

ayy çok güzel canım ya sağol! ah annem ah!

4. Bez Bebek

Bez Bebek Forum Okuru

cok duygulndım canım ya emegine saglık canım cok güzeldi saol

5. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok guzel emegine saglik duygulandim yaaa...

6. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    :uhu::uhu::uhu::uhu: ay ben çok duygulandım emeğine ellerine sağlık

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    harika bir yazı gercekten allah askerlerimize yardım etsin dualarımız onlarla

Buqün Cennetteki 3.Günüm Anne Şehit Ağabeyler Yaşıyor Anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Cennetteki Üçüncü Günüm Anne

Bugün Cennetteki Üçüncü Günüm Anne

Merhaba anne:… Bugün cennetteki üçüncü günüm.Sensiz geçen üç koca gün. Dün gece gökyüzünden sana baktım.Bütün gece odamdaki yatağıma bakıp ağladın.Sana ağlama dedim ama sen duymadın... Bugün cennetteki üçüncü günüm anne… O kadar güzel ki burası anlatamam.Senin şefkatin bile var ama senin kokun yok,sen yoksun.Bu gün yıldızlar iftar yemeği verdi ay dede tutuldu gelemedi. Bugün...
  2. Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne..

Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne..

Ana bu sabah yine erken uyandık Botları boyadık,düzeni yaptık Sabah sabah iştimada dimdik ayaktaydık Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Bir emir geldi babacan komutandan Araçlara bindik tam teşhizat hep bir andan Karamanlı başladı dua okumaya ağzından Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Mataramda ki su sanki zem zemdi Tetiğim gül oya,süngüm bir çiçekti Yüreğimde ki sevda daha bir...
  3. Annelere Şehit Hediye

Annelere Şehit Hediye

Bugün anneler günü mayısın on dördü Dört şehit verdik üzeri ay yıldızla örtüldü Şehit annesi olmak onlara en büyük ödüldü Hediyeler annelere tabutlarda ¤¤¤ürüldü Bu hediyeyi size gönderen Allah’tır Cennet ayağınızın altında anahtarı evladınızdır Evladınızın yeri peygamberler yanıdır Kefeni ise rengini alan ay yıldızlı bayraktır Annesi evladından bir hediye beklerken Evladı annesine hediye...
  4. cennet annelerin ayağı altında

cennet annelerin ayağı altında

bebeğin dünyaya gelmeden önce allahla konuşması cennet annelerin ayaklari altindadir bebeğin dünyaya gelmeden önce allahla konuşması video cennet annelerin ayakları altındadır konuşan bebek Cennet Annelerin ayağı altındadır. Allah-u Teala Kur'an-ı Kerim'de şöyle buyurmaktadır: "Rabbin ondan başkasına ibadet etmemenizi ve anne babaya iyilik etmenizi emretmiştir. İkisinden birisi yahut her...
  5. ben şehit olacağımı hissetmiştim anne

ben şehit olacağımı hissetmiştim anne

Ana bu sabah yine erken uyandık Botları boyadık,düzeni yaptık Sabah sabah iştimada dimdik ayaktaydık Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Bir emir geldi babacan komutandan Araçlara bindik tam teşhizat hep bir andan Karamanlı başladı dua okumaya ağzından Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Mataramda ki su sanki zem zemdi Tetiğim gül oya,süngüm bir çiçekti Yüreğimde ki sevda daha bir...

Sayfayı Paylaş