gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Burada sigara içmek yassahh hemşerim yassahhh

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son zamanlarda herkesin konuştuğu haber programlarına bile çıkan öyle bir konu var ki oda sigara yasağı... Sağlık açısından baktığımızda evet çok güzel bir uygulama ama işveren ve çalışanlar için bu konuda aynı şeyi söyleyemiyorum daha dün ana haber bülteninde bile izledim ki özellikle Ankara da barların çoğunlukta olduğu bir mekandakı birçok işyeri şu an sigara yasağından satılık levhasını yerleştirmiş ve bu haliyle işvereni etkilediği gibi yanında çalışan ve onlarında ailelerine kadar etkileyen bir durum.Bence yeni bir ekonomik krizin eşiğine gelmiş durumdayız..

Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama çoktan internete sigara yasağı ile ilgili komik resimler düştü bile:)

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:D hahaha süper olmuş...

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh::hhh: süper yaaaa aksam aksam gece gece iyi güldüm :hhh: naynn sigara naynnn

4. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keşke herkes bırakabilse

Burada sigara içmek yassahh hemşerim yassahhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigara içmek bulaşıcı!

sigara içmek bulaşıcı!

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Resul Buğdaycı, ''Sigara içme davranışının bulaşıcı olduğunu ve çocuklara daha çok anne ve babalar ile sevilen ve örnek alınan kişilerden bulaştığını'' bildirdi. Buğdaycı, yaptığı yazılı açıklamada, dünyada önlenebilir ölüm nedenleri arasında çoğunlukla birinci sırada gelen sigaranın, Türkiye'de de aynı...
  2. Çok sigara içmek horlatıyor

Çok sigara içmek horlatıyor

Uzmanlar horlamanın bir sebebini daha açıkladılar çok fazla kişilerde ortaya çıkan horlama Hiç sigara içmeyen pasif içicileride etkileyebiliyor Haberin detayına gelince: ABD’li bilim adamlarının yaptığı bir araştırma; sürekli olarak sigara içen, sık sık sigara içilen ortamlarda bulunan ve uzun bir süre içtikten sonra sigarayı bırakmış kişilerin, hiç sigara içmeyenlerden hatta obezlerden...
  3. Sigara içmek harammı?

Sigara içmek harammı?

İslam’ın evrensel helal ve haramları Kur'an-ı Kerim’de ve onun açıklaması olan sünnette zikredilmiştir. ‘Evrensel helal ve haram’ derken kastettiğimiz şey, her zaman ve her mekana göre genel geçer olan helal ve haramlardır. Sigara konusu gerek sünnette, gerekse Kur’ân-ı Kerim’de yer almaz. Çünkü Kur’an’ın indiği zaman sigara denen bir şey yoktu. Sigara XV. asırdan sonra ortaya çıkmıştır....
  4. Sigara içmek  neden haram ?

Sigara içmek neden haram ?

Şunu hemen belirtelim ki, sigara hakkında yazan ve konuşanların çoğu sigaranın haram olduğu görüşüne varmışlardır ve sigaranın "mutlak haram" olduğunu söyleyenlerin tutundukları deliller, onun mutlak mubah olduğunu iddia edenlerin delillerinden hem daha çok hem de daha tutarlıdır. Ileride bunların tartışmasına girecek olmakla beraber bundan hemen şöyle bir sonuç çıkarmamız da...
  5. Sigara içmek neden haram ?

Sigara içmek neden haram ?

Sigara zararlı alışkanlıklar dan biri. Sigaranın zararlarını bilmeyen yoktur. Sigara dumanın da yüzlerce zararlı madde bulunmaktadır. Bu zararlı maddelerin çoğu kanserojendir. Sigara hakkın da caydırıcı , bilgilendirici reklamlar, broşörler makaleler de sigaranın zararları vurgulanıyor. Lakin bağımlılar bu uyarıları dikkate almıyor. Dikkate alanlar ise sigarayı bırakma konusun da...

Sayfayı Paylaş