gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Burada yürürmüydünüz???

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Burada yürürmüydünüz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlüler burada...

ünlüler burada...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hamileler buraya :)

hamileler buraya :)

hamileler buraya buraya hamileler Arkadaşlar BENDE HAMİLEYİM :26: hamile olduğumu ewde yaptığım testle öğrendim. daha doktora gitmedik. hiç bi belirti yok desem yeri var iştahım gayet iyi :) maşşallah diyeyim değişmesin :dil: ama bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum. internetten hesapladığıma göre bugün 6. haftaya girdik :) Allah ım inşallah herkese hayırlı hamilelikler ve ewlatlar nasip eder....
  3. neden buradayım =)

neden buradayım =)

selam melekler mekanı milleti=) Daha önceden melekler mekanını hep uzaktan takip eder üye olma gereksinimi duymazdım..Ta kii bebiş kararı alıp siz arkadaslarımla dertleşmek isteyene kadar=) 23yaşındayım 6yıllık evliyim..Canımdan çok sevdiğim bir eşim var tek eksiğimiz şuan sağlıklı sıhhatli bir evlat...Aslında 5aydır korunmuyoruz sadece daha öncesinde eşim hep korundu...Yanlız benim bu...
  4. Aöf buraya ....

Aöf buraya ....

Aöf ile ilgili paylaşımlarımızı buradan yapalım....

Sayfayı Paylaş