gebe
  1. mayli

mayli Forum Okuru

Buradaki Bencillik ne demektir ne söylenmek isteniyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mayli tarafından paylaşıldı.

*Ben bencil bir insanım...* Ben bencil bir insanım,
    Adım, adımım yüreğimi açabildiğim kadar
    Ben bencil bir insanım,
    Kalp atışlarım kadar var olan, susuz bir dere
    Ben bencil bir insanım,
    Ellerim çizgi çizgi çatlamış topraklar
    Ben bencil bir insanım,
    Yüzümde mutluluğun, hasretin izleri
    Ben bencil bir insanım,
    Bana hayatın verdiği kadarıyla yetinebilen
    Ve....
    Ben bencil bir insanım,
    Yoksulun ekmeğini paylaştığı kadar bencil
    Mutluluğun izin verdiği kadar acımasız....

buradaki bencillik ne demektir?

Buradaki Bencillik ne demektir ne söylenmek isteniyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. ''Cömer ile Nekesin Harcı Birdir'' Anlamı nedir ne demektir burada

''Cömer ile Nekesin Harcı Birdir'' Anlamı nedir ne demektir burada

cömert ile nekesin harcı birdir, ne demek, anlamı, manası, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Birbirinden değişik deyimlerin bulunduğu Türkçemizden bir deyim açıklaması daha öğrenelim melekler :) ''Cömert ile nekesin harcı birdir.'' Parayı kullanma biçimi,onun niteliğini değiştirmez anlamında bir sözdür.cömert malın iyisini alarak uzun süre kullanır; cimri ise malın...
  3. Bencillik nedir

Bencillik nedir

Bencillik ne demektir tanımı anlamı nelerdir bu hususta bana bir yazı göndermeniz mümkün mü
  4. Bencillik Ne Demektir?

Bencillik Ne Demektir?

bencillik, nedir, ne demektir, zararları, açıklamalar, ile ilgili bilgiler burada melekler En kötü huylardan biri olan bencillikle ilgili bir makale yayınlıyoruz melekler :) Bazı insanlar vardır ki onlar dünyanın kendi etraflarında döndüğünü, dünyada var olmalarının bile dünya için bir lütuf olduğunu, kendileri olmasaydı diğerlerinin de bir kıymeti kalmayacağını düşünürler. Önemli ve...
  5. Neden Cemaatle namazda safların sıklaştırılması isteniyor?

Neden Cemaatle namazda safların sıklaştırılması isteniyor?

Hz. Peygamber (s.a.s): "Safları düzgün tutun, omuzları bir hizaya getirin, boşlukları doldurun, safa girerken kardeşlerinize, ellerinizi hafifçe dokundurun, şeytana açık yerler bırakmayın. Kim safları sık tutarsa Allah onu hayra eriştirir. Kim de saflar arasında boşluk bırakırsa Allah onu hayra eriştirmez." (Müslim, Salat, 104; Ebu Davud, Salat, 93; Nesaî, Sehv, 4; Ahmed b. Hanbel,...

Sayfayı Paylaş