gebe
  1. ferhunde34

ferhunde34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

buradaki yorumlar gerçek mi?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında ferhunde34 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bir aralık pembe maske ile ilgili yorumlara bakıyordum da kullanıcı yorumları sitesini görmüştüm. acaba burada yapılan yorumlar gerçek mi? yani sallamasyon tarzı yazılar olabilir mi?

buradaki yorumlar gerçek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek aşkı arayanlar buraya!...

gerçek aşkı arayanlar buraya!...

aşk arayan aşkı arayanlar aşk arayanlar gerçek aşkı gerçek Medine'nin kadınları hem güleryüzlü, hem de güzeldirler. Ancak Hifa Hatun başka güzeldir ve bambaşka gülümser. Öylesine sıcakkanlı ve öylesine samimidir ki kadınlar onu canları gibi severler. Oğlu, abisi, erkek kardeşi olanlar akraba olmaya kalkar, hatta bazıları beylerine ister. Onu ciddi ciddi sıkıştırır, araya hatırlıları koyup,...
  2. Ünlülerin gerçek yaşları burada

Ünlülerin gerçek yaşları burada

Kadının yaşı sorulmaz ama hayranları da ünlülerin kaç yaşında olduklarını hep merak eder.Nedense kadınlar, özellikle de magazin dünyasının ünlüleri yaşlarını sürekli gizler. Söylemeleri gerektiğinde de hep küçültürler. Estetik ameliyatlar ve güzelleşmeye harcadıkları servet sayesinde olduklarından genç gösteren ünlüler, gerçek yaşlarının ortaya çıkacağından çekindikleri için, belli bir yaştan...
  3. Dövme mi Gerçek mi?

Dövme mi Gerçek mi?

gerçekçi dövme gerçekçi dövmeler gercek dövmeler gerçek dövme yapılırken çekilen videolar
  4. gerçek burç yorumları

gerçek burç yorumları

en gerçek burç yorumları gerçek burç yorumları dini dini burçlar islami Şimdiye kadar burclarımızda okuduğumuz özellikler meğer yalanmış. Size şimdi burçarın asıl özelliklerini anlatıyoruz.... şaşırmayın meleklerim :) KOC (21 Mart-20 Nisan) Bunlar Zodyak´in ilk burcu olduklari icin pekseverler her seye atlamayi. "Aman ben yapayim, onu da ben yapayim, hepinizi ben yöneteyim "...
  5. Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi ben gerçek olduğunu duymuştum sizde duydunuz mu acaba?

Sayfayı Paylaş