gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Burak hakkı bebeğinin üzerine titriyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

BURAK HAKKI NASIL BİR BABA? [​IMG] SEMA ŞİMŞEK, EŞİ BURAK HAKKI'NIN, OCAK AYINDA DOĞAN OĞULLARI RÜZGAR'IN ÜZERİNE ÇOK TİTREDİĞİNİ SÖYLEDİ...

Oyuncu Sema Şimşek, Ocak ayında kucağına aldığı oğlu Rüzgar'la Mother&Baby dergisine özel pozlar verdi.

Şimşek, iki sezondur 'Dudaktan kalbe' dizisinde Hüseyin Kenan karakterini canlandıran Burak Hakkı'yla evli olan vedi yıl sonra 26 Ocak'ta oğlu Rüzgar'ı kucağına alan Sema Şimşek, bebeğiyle objektifin karşısına geçti.

Milliyet/Televizyon'un haberine göre, Bebeğine bakıcı tutmayı şimdilik düşünmediğini beliter Şimşek, 'Ben bakıcılara güvenemiyorum. Bir bakıcı ya da dadı tutmayı Rüzgar, kendisini ifade etmeye başladığı zaman düşünebilirim. Bana onu şikayet edebildiğinde ancak olabilir' dedi.

Bebekleri kız olsa bile adını Rüzgar koymayı planladıklarını söyleyen Şimşek, 'Burak Hakkı nasıl bir baba?' sorusuna ise şöyle cevap verdi:

'Burak, oğluna aşık ve çok evhamlı bir baba... Sağolsun, Rüzgar'a bir şey olacak diye ödü kopuyor. Allah'tan ben rahatım da birbirimizi dengeliyoruz. Ben de Burak gibi olsaydım, rüzgar aramızda panik panik yaşardı' dedi.

Eşinin oğlunu bir kaç saat görmezse özlediğini söyleyen Şimşek, 'Rüzgar'ın her değişikliğini herkese mesaj atıyor. Ben burak'a sürpriz yapıyorum. Rüzgar'a baba demeyi öğretiyorum.'

Burak hakkı bebeğinin üzerine titriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak hakkı

Burak hakkı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. BURAK HAKKI sevenler buraya....

BURAK HAKKI sevenler buraya....

burak hakki burak hakkı hakkı facebook hakki facebook biography Arkadaşlar ben bir burak hakkı hayranıyım.onunla ilgili her konuyu burda paylaşmaya ne dersiniz??bildiginiz tüm bilgileri hep beraber paylaşalım.BURAK HAKKI severler hadi hepinizi bekliyorummmmmmmmm...:Laie_15:
  3. Sema Şimşek Burak Hakkı boşanıyor

Sema Şimşek Burak Hakkı boşanıyor

sema şimşek burak hakkı boşanıyor burak hakkı sema şimşek boşanıyor haberleri burada arkadaşlar. Ünlü evliler arasında örnek çift olarak gösterilen Sema Şimşek Burak Hakkı boşanıyor melek'lerim. 10 yıllık evlilik hayatlarına son verecek olan Burak Hakkı Sema Şimşek boşanıyor ve diyor ki "küçücük bir neden ama boşanıyoruz" küçücük bir nedenden niye boşanıyorlar bilinmez ama boşanma...
  4. Bebeğimin bacağı titriyor nedeni nedir?

Bebeğimin bacağı titriyor nedeni nedir?

bebeklerde bacak titremesi neden olur,bebeklerin bcağı neden titrer,bebeklerde bacak titremesinin nedenleri,bebeklerde bacak titremesi hakkında bilgiler Bebekler dünyaya gelmelerinden itibaren farklı şekillerde hareketler yapmakta ve bu hareketler özellikle bebeğin ailesi tarafından dikkatle izlenmektedir. Vücudun çeşitli bölge meydana gelen istemli ya da istemsiz bazı hareketler...

Sayfayı Paylaş