gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Burak kuşçu gün batarken şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bugün,gökyüzü gri,havaçok soğuk,üşüyorum Seni,unutmak ne mümkün.Sıcak nefesinle yaşıyordum Dünya üstüme gelirken,tüm çiçekler sararırken
    Yaşadığım onca şeyin arasından ben seninle avunuyorum

Kapat gözlerini gün batarken....

Yüzün gölgeli,gözümde bir peri
    Gezerim kanatlarında,bir ileri bir geri
    Söylenecek ne varsa hadi,sarıl,söyle bana.
    Saklanıp duruyorum sen gittiğinden beri
    Güneşi izle sen,ufukta batarken,
    Pamuklu,beyaz anılar üstünden geçerken
    Hala çok güzelsin,hala benimsin.
    Ağladı msenin için,ağladım ben gün batarken

Sevmesem bilmesem görmesem seni,uyusam gün batarken
    Ne yapsam ne etsem unutsam seni ağlasam gün batarken

Burak kuşçu gün batarken şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut - Gün Batımı

Burak Kut - Gün Batımı

gün batımı gibi kayboluverdin birden avucumda eridin sen daha dün beni çok seviyordun neden bırakıp gittin yanıp yanıp söndüm eskimiş fener gibi durma bir umutla gel bana belkide olmaz belkide hatasız olmaz sevgilim belkide yaşanır belkide yaşanmaz seninle sevgilim yaz bulutu kimine gülüp geçer hasret bürünür gözlerime sel fırtına eser başımda yetmez o zaman ilk sevda
  2. burak hakkı(hüseyin kenan gün)

burak hakkı(hüseyin kenan gün)

huseyin kenan gun burak haki husein kenan gun husein huseyin Click this bar to view the full image. Click this bar to view the full image. Click this bar to view the full image. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 62KB. Click this bar to view the full image. Click this bar to view the...
  3. burak kuşçu-gün batarken

burak kuşçu-gün batarken

BURAK KUŞÇU--gün batarken Bugün,gökyüzü gri,havaçok soğuk,üşüyorum Seni,unutmak ne mümkün.Sıcak nefesinle yaşıyordum Dünya üstüme gelirken,tüm çiçekler sararırken Yaşadığım onca şeyin arasından ben seninle avunuyorum Kapat gözlerini gün batarken.... Yüzün gölgeli,gözümde bir peri Gezerim kanatlarında,bir ileri bir geri Söylenecek ne varsa hadi,sarıl,söyle bana. Saklanıp duruyorum sen...
  4. Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Kayahan, 365 gün, şarkısı, şarkı sözleri, resmi, aradığınız herşey burda meleklerim... Kayahan yaptığı hiçbir çalışmayla sevenlerini bıktırmamıtır.yazdığı her söylediği şarkıda kendi öz benliğini yansıtmıştır.365 gün isimli eseri bir çok plak şirketiistemiştir buda bu şarkının ne kadar kaliteli olduğuu gösterir.işte sizler için meleklerim "365 gün" şarkısının sözleri. 365 GÜN...
  5. Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü Arkadaşlar merhaba, hani bir zamanların en çok sevilen şarkısı vardı Benimle oynama söyledim sana gibi, işte bana günümüzde Volga Tamöz Burak Kut çalışması olan o eski şarkının sözleri lazım.

Sayfayı Paylaş