gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Burak Kut 2009

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

burak kut 2009 Şarkıcı Burak Kut, yeni albümünün haziran ayı sonunda müzik marketlerindeki yerini alacağını söyledi.

New York'ta sahnelenecek "Hisseli Harikalar Kumpanyası" müzikalinin oyuncu kadrosunda yer alan ve provalar nedeniyle Amerika'da bulunan Kut, yeni albümünün kayıtlarının bitme aşamasında olduğunu ifade etti.

Albümde sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait şarkıların ağırlıkta olduğunu söyleyen sanatçı, "Bu benim olgunluk sürecimi başlatacak albüm. 20'li yaşlarımda başladığım müzik kariyerimde uzun bir süre albüm çıkarmadıktan sonra beşincisini 2007'de yayımlamıştım. Haziran ayında çıkacak altıncı albümle çok daha iddialıyım" dedi.

Sezen Aksu'dan büyük destek gördüğünü, kayıtlar için geceli gündüzlü çalıştıklarını söyleyen Kut, "Aksu'nun oğlu Mithatcan'ın da söz ve bestesini yaptığı şarkılar albümde yer alıyor. Mithatcan, annesinin yeteneklerine sahip ve o yolda ilerliyor" diye konuştu.

Yeni albümde, rock tarzına biraz daha ağırlık verdiklerinin altını çizen Burak Kut, albümün çıkış parçası için New York'ta klip çekmeyi planladıklarını kaydetti.

Albüm için isim ve fotoğraf çekimlerinin henüz bitmediğini vurgulayan ünlü şarkıcı, "15 yıl önce New York'taki Park caddesini trafiğe kapatarak bir klip çekmiştik. Yeni albümün çıkış parçası için de yine bu şehri düşünüyoruz" dedi.

Burak Kut 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burak Kut - Yaşandı Bitti

Burak Kut - Yaşandı Bitti

giden gitti gul, gül ki bitsin dert yeniden aşık olsam kaç yazar dikenli tellerin arkasından bak güzel olman gerekmez bana benimle oynama, heyecanliyim, çok çılgınım bebeğim gün batımında bırakıp gitme gel bana, benimle olmak tek çare kanasın dünyam, yansın oldu olacak günahlar kavrulsun, aleviyle yaşandı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca doğru söylesen kimin...
  3. Burak Kut - Nerelere Gideceğim

Burak Kut - Nerelere Gideceğim

askı aradim, çok diyarlar gezdim yol bulamadım, ne güzeller gördüm ah bi çarem! seni nerde unuttum? dalmışım ben, tanrı aşkına dön gel soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle, dayanamam soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle harcanamam nereden geldim, nerelere gideceğim askı görsem kendime geleceğim nereden geldim, nerelere gideceğim ömrümü alsa yarımı...
  4. Burak Kut - Çılgınım

Burak Kut - Çılgınım

bir ateş düştü yüreğime yanar giderim darabulutlara sarılmış her yerim ne yerdeyim, ne gökte deli gibiyim akar gözyaşlarım, eriyor bedenim gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu babus bitmeli gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu kabus bitmeli sen benimsin, benimsin geri don, dön artık ben seninim, seninim geri dön dön artık
  5. Burak Kut - İlaç (2009)

Burak Kut - İlaç (2009)

Genç Popçu Burak Kuttan hayranlarına ilaç gibi gelecek bir albüm :D:D 1. Ben Yokum Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa Ceceli 2. Bu Kadar Mıydı Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer 3. Git Bir An Önce Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Mustafa Ceceli 4. Efsanem Olacaksın Söz : Sezen Aksu Müzik : Omru Musthafa 5. Hakikat Aynası Söz & Müzik...

Sayfayı Paylaş