gebe
  1. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Burak Kut İlaç

Konu, 'Çöplük' kısmında iremeyra tarafından paylaşıldı.

Kuzenimin albümünü burada da tanıtıyorum.(Özeli geçiyorum)
    11 aralıkta çıkan albümde 12 şarkı mevcuttur.Albümün çıkış parçası Sevgili Sezen Aksu nun yazmış olduğu Ben Yokum şarkısıdır.

1.Ben Yokum
    2.Bu Kadar mıydı
    3.Git Bir An Önce
    4.Efsanem Olacaksın
    5.Hakikat Aynası
    6.Lütfen Bırak Bu İşleri
    7.Kendimle Barıştım
    8.Kafam Karışık
    9.Yasak Elma
    10.Kitap Aralarında
    11.İlaç
    12.Bi Sürü Var Bunlardan

Albümü alırsanız sevinirim.Sevgilerle...

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaha

Burak Kut İlaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burak Kut - Nerelere Gideceğim

Burak Kut - Nerelere Gideceğim

askı aradim, çok diyarlar gezdim yol bulamadım, ne güzeller gördüm ah bi çarem! seni nerde unuttum? dalmışım ben, tanrı aşkına dön gel soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle, dayanamam soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle harcanamam nereden geldim, nerelere gideceğim askı görsem kendime geleceğim nereden geldim, nerelere gideceğim ömrümü alsa yarımı...
  3. Burak Kut - Çılgınım

Burak Kut - Çılgınım

bir ateş düştü yüreğime yanar giderim darabulutlara sarılmış her yerim ne yerdeyim, ne gökte deli gibiyim akar gözyaşlarım, eriyor bedenim gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu babus bitmeli gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu kabus bitmeli sen benimsin, benimsin geri don, dön artık ben seninim, seninim geri dön dön artık
  4. Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm

Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm

Ve beklenen Burak Kut albümü nihayet çıktı arkadaşlar.Yakışıklı ve sempatik sanatçının "İlaç" adını taşıyan albüm tanıtımı ve bilgilerine geçiyorum DMC etiketiyle müzik marketlere sunulan albümde 4 şarkıya imza atan sanatçı, Sezen Aksu, Sibel Algan, Genco Arı ve Mustafa Ceceli gibi önemli isimlerle çalıştı. Burak Kut - İlaç 1. Rütbe Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa...
  5. Burak Kut - İlaç (2009)

Burak Kut - İlaç (2009)

Genç Popçu Burak Kuttan hayranlarına ilaç gibi gelecek bir albüm :D:D 1. Ben Yokum Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa Ceceli 2. Bu Kadar Mıydı Söz & Müzik : Mithatcan Özer Düzenleme : Mithatcan Özer 3. Git Bir An Önce Söz & Müzik : Sibel Algan Düzenleme : Mustafa Ceceli 4. Efsanem Olacaksın Söz : Sezen Aksu Müzik : Omru Musthafa 5. Hakikat Aynası Söz & Müzik...

Sayfayı Paylaş