gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Burak Kut "Sevginin Her Hali" Albümü Tanıtımı Ekim 2013

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

burak kut sevginin her hali, burak kut yeni albüm, burak kut haberleri

Sevgili melekler, Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Burak Kut, yepyeni bir albümle sevenleriyle buluşuyor. "Sevginin Her Hali" isimli EP formatındaki 4 yeni şarkıdan oluşan albüm, Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanıyor. 9 Ekim'de müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan albümün çıkış şarkısı "Ver Allah" müzikseverlerin beğenisine sunuldu..

burak-kut.jpg

Burak Kut "Sevginin Her Hali" Albümü Tanıtımı Ekim 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burak Kut - Nerelere Gideceğim

Burak Kut - Nerelere Gideceğim

askı aradim, çok diyarlar gezdim yol bulamadım, ne güzeller gördüm ah bi çarem! seni nerde unuttum? dalmışım ben, tanrı aşkına dön gel soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle, dayanamam soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle harcanamam nereden geldim, nerelere gideceğim askı görsem kendime geleceğim nereden geldim, nerelere gideceğim ömrümü alsa yarımı...
  3. Burak Kut - Çılgınım

Burak Kut - Çılgınım

bir ateş düştü yüreğime yanar giderim darabulutlara sarılmış her yerim ne yerdeyim, ne gökte deli gibiyim akar gözyaşlarım, eriyor bedenim gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu babus bitmeli gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu kabus bitmeli sen benimsin, benimsin geri don, dön artık ben seninim, seninim geri dön dön artık
  4. Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm

Burak Kut "İlaç" yepyeni albüm

Ve beklenen Burak Kut albümü nihayet çıktı arkadaşlar.Yakışıklı ve sempatik sanatçının "İlaç" adını taşıyan albüm tanıtımı ve bilgilerine geçiyorum DMC etiketiyle müzik marketlere sunulan albümde 4 şarkıya imza atan sanatçı, Sezen Aksu, Sibel Algan, Genco Arı ve Mustafa Ceceli gibi önemli isimlerle çalıştı. Burak Kut - İlaç 1. Rütbe Söz & Müzik : Sezen Aksu Düzenleme : Mustafa...
  5. Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

ferhat göçer yeni albüm 2013, ferhat göçer kalbe kiralık aşklar, ferhat göçer haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in yeni albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" 7 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini alacak. Sanatçının 6.albümü olan "Kalbe Kiralık Aşklar", melankolik ve hüzünlü parçalardan oluşuyor. On bir şarkının yer aldığı "Kalbe Kiralık...

Sayfayı Paylaş