Burak Kut un eşi ve kızı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

burak kut un kızı burak kutun eşi kut eşi ve çocuğu ve un kızının adı burak kut un eşi, kızı, bebeği, kızının adı, çocuğu, karısı hakkında merak ettiğiniz haberleri burada arkadaşlar.

Yakışıklı şarkıcı Burak Kut, eşi ve kızıyla birlikte ailecek Bebek'te görüntülenmişler Melek'ler.

Bizde onların mutluluğuna, mutluluk diliyor ve sizlere o haberi aktarıyoruz...

Pop müziğin “Bebeto”su Burak Kut, önceki gün eşi Cansen Yeni ve kızları Aden Bucak’la Bebek’teydi.

Ailesiyle Bebek Kahve’de oturup bahar havasının tadını çıkaran Kut’un keyfi görülmeye değerdi. Kızına bakarken yüzünden gülümseme eksik olmayan şarkıcı, başlarda nazar korkusuyla bebeğin yüzünü göstermek istemese de sonradan korkusunu yendi ve görüntü alınmasına izin verdi.

CeMoŞ bunu beğendi.
Burak Kut un eşi ve kızı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

burak kut
  2. Burak

Hazret-i Peygamberimizin (s.a.v.) Miraç'ta bindiği bineği görmek yüksek derecelere ermeye ya da şehit olarak ölmeye delalet eder.Peygamberimizin miraca çiktigi buragini rüyada görmek, yüksek mertebeye nail olmaya yahut sehid olarak vefat etmeye isaret eder. Bazi tabirciler, bu buragi gören kimse Allah yolunda insanlari irsad etmek üzere cihat yapar ve derecesi yükselir demislerdir.
  3. Burak Kut - Üslanmazdım

ne diller döktüm sana ne yeminler ettim aşkın üstüne inanamadın bir türlü güvenemedin bana ah deli doluşun dedin yaraladın kalbimi inanamadın bir türlü güvenemedin bana hani üslanmazdim, toplanmazdım hiç ise yaramaz, yaramazdım lafını bilmez, adam olamaz sözünü tutamaz, tutamazdım üslanmazdim, toplanmazdım hiç ise yaramaz, yaramazdım lafını bilmez, adam olamaz sözünü...
  4. Burak Kut - Heyecanlıyım

bana baktığın an ateşler yakmadın mı bin bir işveyle sen sevdaya atmadın mı iste seni sevmişim sana gönül vermişim aşığım demek için hep seni beklemişim heyecanlıyım daha yolun başındayım hep yanımda ol aşkına sevdalıyım heyecanlıyım daha yolun başındayım hep yanımda ol sanki bir rüyadayım bende sana vurgunum deli gibi tutkunum öyle çok sevdim seni sensin mutluluğum
  5. Burak Kut - Fidanım

bir gün belki ışıl ışıldı ve kıpırtisiz altımızda ışıktan kumdan bir halı o gün güneş pırıl pırıldı doğa sessiz kavuşmuştuk seninle mutlu sevdalı mutlu sevdalı gel bana gel bana buluşalım seninle gel bana gel bana beklemek niye gel bana gel bana buluşalım seninle gel bana gel bana o günleri beklemek niye bir yaz gecesi gibiydi sanki yüzün içimizde garip tatlı bir hüzün...
  6. Burak Kut - Düş Yakamdan

ay sabit ben nerde güneş batmış sen nerde sevgini ister canım kollarına muhtaçim hani verdiğin sözler umut bağladım sana biraz duygulansana hadi ne duruyorsun gel gel fidanım gel sensin can içim gel sevgilim olmalı gönlüme dolmalı hep benimle olmalısın artık yeter kaç gece ister daha bu sevda bu aşk benden verdiğim yetmedimi çektiğim bitmedimi ne bu ızdırap keder
  7. Burak Kut - Don Artık

bilki sevgilim, sonu yoktur bu sevginin her şeyinle sen benim oldun ya sevgilim duyki gerçeği yankılansın için için yeter ki iste sen olurum ben senin için sen beni baştan yarattin bir tek sen dertlerimden anladın seninle gözlerimi açtım hayata böyle aşk yoktur diyene bir çift lafım var duman üstü duman üstü ol duman üstü duman üstü ol duman üstü duman üstü oldum
  8. Burak Kut - Çılgınım

bir ateş düştü yüreğime yanar giderim darabulutlara sarılmış her yerim ne yerdeyim, ne gökte deli gibiyim akar gözyaşlarım, eriyor bedenim gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu babus bitmeli gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu kabus bitmeli sen benimsin, benimsin geri don, dön artık ben seninim, seninim geri dön dön artık
  9. Burak Kut - Bebeğim

gözlerim tükendi bu akşam neden allahım bu ceza bedenim dönük, ellerim soğuk ayılık var yine yalnızım sen sevdiğimdin, bebeğimdin neden ayrılık sen tutamadığım çiçeğimdin bir tanem neden neden ayrıldık sigaram sensiz bitmiyor ah aşkım için yanıyor soğudu odam yalnızım yine yapamam ben sensiz dur dinle
  10. bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

ruskızı rusların facebooku rusya şehirleri rus facebooku rusya şehirleri kızları özellikle bayan arkadaşlar lütfen alınmayın, msnden bana geldi bende sizlerle paylaşayım dedim, bence espirili, umarım beğenirsiniz, bu arada arattım çıkmadı, umarım yayınlanmamıştır, saygılarımla Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark... TÜRK KIZLARINDAN ÖZÜR DİLİORUM. 1- ruslar bakımlıdırlar türk...

Sayfayı Paylaş