Burak Kut un eşi ve kızı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

burak kut un kızı burak kutun eşi kut eşi ve çocuğu ve un kızının adı burak kut un eşi, kızı, bebeği, kızının adı, çocuğu, karısı hakkında merak ettiğiniz haberleri burada arkadaşlar.

Yakışıklı şarkıcı Burak Kut, eşi ve kızıyla birlikte ailecek Bebek'te görüntülenmişler Melek'ler.

Bizde onların mutluluğuna, mutluluk diliyor ve sizlere o haberi aktarıyoruz...

Pop müziğin “Bebeto”su Burak Kut, önceki gün eşi Cansen Yeni ve kızları Aden Bucak’la Bebek’teydi.

Ailesiyle Bebek Kahve’de oturup bahar havasının tadını çıkaran Kut’un keyfi görülmeye değerdi. Kızına bakarken yüzünden gülümseme eksik olmayan şarkıcı, başlarda nazar korkusuyla bebeğin yüzünü göstermek istemese de sonradan korkusunu yendi ve görüntü alınmasına izin verdi.

CeMoŞ bunu beğendi.
Burak Kut un eşi ve kızı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

burak kut
  2. Burak Kut - Nerelere Gideceğim

askı aradim, çok diyarlar gezdim yol bulamadım, ne güzeller gördüm ah bi çarem! seni nerde unuttum? dalmışım ben, tanrı aşkına dön gel soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle, dayanamam soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle harcanamam nereden geldim, nerelere gideceğim askı görsem kendime geleceğim nereden geldim, nerelere gideceğim ömrümü alsa yarımı...
  3. Burak Kut - Çılgınım

bir ateş düştü yüreğime yanar giderim darabulutlara sarılmış her yerim ne yerdeyim, ne gökte deli gibiyim akar gözyaşlarım, eriyor bedenim gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu babus bitmeli gittin gideli, hasretin dinmedi korkuyorum geceleri, bu kabus bitmeli sen benimsin, benimsin geri don, dön artık ben seninim, seninim geri dön dön artık
  4. Burak Kut ve Ömür Gedik klibi

haçiko, hop dedik orda kal, albümü, ikinci klibi, burak kut ömür gedik, klibi, klip, haberleri burada arkadaşlar Ülkemizde ki işçizlik ve fakirliği düşünüp, Somali'de ki açlığıda gördüğümüzde yinede şükrediyoruz halimize ve şanslı olduğumuzu hissediyoruz. Dünyada milyonlarca insan açken, kimimiz hayvanların haklarını ve korunmasını, kimimiz ise insanların açılığından, hayvanlara sıra gelmedi...
  5. Burat Kut eşi ve kızı Aden

burak kutun eşi burak kutun kızı aden resimleri Ünlü şarkıcı Burak Kut geçtiğimiz günlerde şei ve 14 aylık kızı Aden ile yemek yedi ve kızını çeken magazincileri görünce şakayla karışık bakın neler söyledi ve nasıl tepki verdi:) Burak Kut hayranı olan tüm arkadaşlar işte size o haber! Burak Kut, önceki gün eşi Cansen Yeni ve 14 aylık kızı Aden ile İstinye Park’taydı. Ünlü şarkıcı,...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. burak kut kızının ismi