gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burak Kut ve Ömür Gedik klibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

haçiko, hop dedik orda kal, albümü, ikinci klibi, burak kut ömür gedik, klibi, klip, haberleri burada arkadaşlar
    Ülkemizde ki işçizlik ve fakirliği düşünüp, Somali'de ki açlığıda gördüğümüzde yinede şükrediyoruz halimize ve şanslı olduğumuzu hissediyoruz.
    Dünyada milyonlarca insan açken, kimimiz hayvanların haklarını ve korunmasını, kimimiz ise insanların açılığından, hayvanlara sıra gelmedi diye düşünüyoruz.

Elbette ki hayvanlarda canlı ve korunmalı doymalı. Ama insanlarda açıklıtan ölmemeli. "Önce hayvanlar mı yoksa insanlar mı?" diye soracak olursanız, şahsen elbette ki insanlar diyorum ama hayvanlarada haksızlık etmek istemiyorum. Bu tartışılacak bir konudur Melek'lerim.

Hayvan ve insan haklarından neden bahsettik; Hürrüyet Kelebek'te yer alan habere göre Burak Kut ve Ömür Gedik, hayvanları koruma derneği adına birlikte kamera karşısına geçmiş klip çekmiş Melek'lerim.

HAÇİKO (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) yararına satışa sunulan “Hop Dedik Orda Kal” adlı albümün ikinci klibi için Burak Kut’la Ömür Gedik kamera karşısına geçti.

Yönetmenliğini Gürcan Keltek’in yaptığı “Aşk Var ya” şarkısının klibinde, bir çiftin ayrılığı konu ediliyor.

Topluma mal olmuş, her yaptıkları örnek alınan ünlülerden, Somali'de açlıktan ölen insanlar için, sözde değil özde projelerde görmek isteriz doğrusu.

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

ASİMELEK ve ßeLeN bunu beğendi.
Burak Kut ve Ömür Gedik klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burak Kut - Don Artık

Burak Kut - Don Artık

bilki sevgilim, sonu yoktur bu sevginin her şeyinle sen benim oldun ya sevgilim duyki gerçeği yankılansın için için yeter ki iste sen olurum ben senin için sen beni baştan yarattin bir tek sen dertlerimden anladın seninle gözlerimi açtım hayata böyle aşk yoktur diyene bir çift lafım var duman üstü duman üstü ol duman üstü duman üstü ol duman üstü duman üstü oldum
  3. Burak Kut un eşi ve kızı

Burak Kut un eşi ve kızı

burak kut un kızı burak kutun eşi kut eşi ve çocuğu ve un kızının adı burak kut un eşi, kızı, bebeği, kızının adı, çocuğu, karısı hakkında merak ettiğiniz haberleri burada arkadaşlar. Yakışıklı şarkıcı Burak Kut, eşi ve kızıyla birlikte ailecek Bebek'te görüntülenmişler Melek'ler. Bizde onların mutluluğuna, mutluluk diliyor ve sizlere o haberi aktarıyoruz... Pop müziğin “Bebeto”su...
  4. Ömür Gedik albümü

Ömür Gedik albümü

ömür gedik albümü, albüm haberleri, şarkıları, sözleri, röportajı, resimleri ve ilgili tüm bilgileri burada arkadaşlar Ferhat Göçer'in sevdiceği Ömrü Gedik'te şarkıcılar kervanına katıldı Melek'lerim. Sezen Aksu şarkılarının da yer aldığı bir albüm hazırlayan Ömür Gedik'in Elele Dergisi için verdiği röportajdan, kesintiler sunuyoruz, bu sayfamızda sizlere Melek'ler. Gazeteciydi,...
  5. Ömür Gedik Kimdir, biografisi ve hakkında bilgiler meleklerim

Ömür Gedik Kimdir, biografisi ve hakkında bilgiler meleklerim

ömür gedik kimdir biografisi resimleri fotoğrafları kısacası ömür gedik hakkında bilgiler. Meleklerim adı bu günlerde Ferhat Göçerle Aşk dedikodularında diyecem ama mevzu dedikoduyu aşmış gerçekmiş. Şimdi merak ettik ve araştırdık. Bu ömür gedik kimdir, necidir ne iş yapar doğum tarihi vs ne :D:D Napalım meraklıyız işte biraz. Ha unutmadan Ömür Gedik ve Ferhat Göçerin Evi konumuzda da evleri...

Sayfayı Paylaş