gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Burak Özçivit'ten Zeybek Şov!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

burak özçivit, burak özçivit haberleri, aşk sana benzer filmi

SEvgili melekler, çekimleri devam eden "Aşk Sana Benzer" filminin başrollerinde sevilen oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit baş roldeler. 2015 Şubat ayında vizyona girecek olan filmde Özçivit rolü gereği zeybek oynadı.

burak-özçivit-zeybek.jpg

Filmin başrolünü aşk yaşadığı iddia edilen Fahriye Evcen’le paylaşan yakışıklı oyuncunun uzun çizmeleriyle hayranları tarafından gizlice çekilen pozu, sosyal medya üzerinde yayıldı.

ESNAF BAYRAM EDİYOR

Bölge ekonomisi de canlandı. Kıyıkışlacık ve Zeytinlikuyu esnafı bayram etti. Pansiyonlarda boş oda kalmazken, esnaf yüzde 100 zam yaptı. Kafelerde menemenin fiyatı 15 lira, kolanın fiyatı 10 lira oldu.

Burak Özçivit'ten Zeybek Şov! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeybek

zeybek

Düğün, nişan ve buna benzer merasimlere delalet eder.Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir. Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir. Rüyada zeybek görmek veya bir zeybekle oyun oynamak, yakin bir zamanda akrabalarinizdan birinin dügününde bulunarak egleneceginizi gösterir.
  2. Zeybek

Zeybek

ZEYBEK Değerli dostlarım, bu videoyu izlemenizi öneririm. Herkesin belleklerinde faklı izlenimler yaratacak çok güzel bir çekim. Bu işin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. DUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL. http://www.bursa-bld.gov.tr/filmler/default.asp?video=zeybek
  3. zeybek

zeybek

kızlar ben yeni katılıyorum aranıza slmlar :f040:bu ay serophone kullandım aynı zamanda folbiolda verdi doktor yumurtalarım gayet normalmş 1haftalık cinsel ilişki verdi doktor düşük olmaması içinde progestan verdi allah biliyor ya çok istiorum rabbim hepimize nasip etsin amin..
  4. Burak Özçivit'in Bıyıkları

Burak Özçivit'in Bıyıkları

burak özçivit haberleri biyogrofisi burak özçivit sevgilisi burak özçivit oynadığı dizileri resimleri için yazımıza buyrun Burak özçivit Geçtiğimiz sezon Küçük Sırlar dizisinde rol almıştı. dizinin bitmesinin ardın büyük bir transfer geçirdi ve önümüzdeki sezon Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alacak sevgili melekler. Dizide Malkoçoğlu’nu canlandıracak olan Özçivit şu sıralar rolü için dört...
  5. İşte Burak Özçivit'in Döner Restoranı!

İşte Burak Özçivit'in Döner Restoranı!

burak özçivit, burak özçivit haberleri, burak özçivir döner restoranı Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın Bali Beyi Burak Özçivit, kendi adıyla bir döner restoranı açıyor. Adını "Bali Bey Döner" olarak koyan Özçivit, logo olarak ise kendi resmini kullanacak. Kanyon'un yanındaki restaurantın afişinde Burak Özçivit'in fotoğrafını görenler; gözlerine inanamadı. Afişi İtalya'da özel...

Sayfayı Paylaş