gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Burak Sağyaşar ResimLeri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

burak sağyaşar burak sağyaşar resimleri resmi web sitesi fotoları fotoğrafları Size birbirinden güzel Burak Sağyaşar resimleri :) Küçük Kadınlar dizisi ile genç kızların kalbine girmeyi başardı :)

Son düzenleme: 16 Temmuz 2009
Burak Sağyaşar ResimLeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kızların yeni sevgilisi Burak Sağyaşar!!!

genç kızların yeni sevgilisi Burak Sağyaşar!!!

burak sağyaşar ın sevgilisi burak sağyaşar sevgilisi kim ve ve gerçek
  2. Hande soral ile burak sağyaşar aşkı

Hande soral ile burak sağyaşar aşkı

burak sağyaşar ın sevgilisi hande soral sevgilisi hande soral ve kim soralın Hande güzel kızdır memleketlimdir kendisi dizideki halinden çok daha güzeldir ben ikisinide çok yakıştırıyordum sevindim birlikte oldukları için tabi haber doğruysa:) “Küçük Kadınlar”da iki sevgiliyi oynayan Hande Soral ile Burak Sağyaşar’ın, gerçekte de aşk yaşadığı ortaya çıktı “Aptallık Çağı”nın...
  3. Burak Sağyaşar kimdir

Burak Sağyaşar kimdir

burak sağyaşar kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, resimleri, hayatı, sevgilisi "Küçük Kadınlar" adlı dizi ile tanıdık bir çoğumuz Burak Sağyaşar'ı... Peki bu ünlü oyuncu hakkında daha başka neler biliyoruz Melek'ler? O halde buyrun:) Doğum Yeri : Adana Cast Ajansı: Gaye Sökmen Ajans Eğitimi : Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde...
  4. Sudan Bıkmış Balıklar Selim Karakteri Burak Sağyaşar Biyografik Bilgileri

Sudan Bıkmış Balıklar Selim Karakteri Burak Sağyaşar Biyografik Bilgileri

burak sağyaşar hayatı sudan bıkmış balıklar selim Sevgili melekler, yeni sezon yazlık dizilerden Sudan Bıkmış Balıklar ilgiyle takip ediliyor. Biz de dizinin başrol oyuncularından sudan bıkmış balıklar selim karakterini canlandıran Burak Sağyaşar hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... 29 Ekim 1987 Adana doğumlu Türk dizi oyuncusu. Burak Sağyaşar, 29 Ekim 1987de Adana’da...

Sayfayı Paylaş